Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Továbblépjek ha születésnapomo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Továbblépjek ha születésnapomon nem köszöntött fel az aki tetszik? 16/F

Figyelt kérdés
Szoktam vele beszélgetni meg minden egy osztályba járunk is de meg sem említette. Még akkor sem amikor mindenki egyesével jött oda hozzám és Ő csak ott hátul állt és beszélgetett, mikor elmentem előtte akkor se. :C

#Crush #köszöntés #továbblépjek-e #hagyjam-e
2020. febr. 3. 21:50
 1/6 Stark2000 ***** válasza:
92%
Ha ráadásul nem ad semmi jelet hogy bejönnél neki, szimplán keress mást.
2020. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem érdekled 😒
2020. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nincs összefüggés :D

Én pl. nem tartom fontosnak az ilyen "ünnepségeket", sokszor még a barátaimat sem köszöntöm fel, ők sem engem, ünnepelni sem szoktam. Mondjuk ők nyilván tudnak róla. Ráadásul az ilyen dátumokat hajlamos vagyok elfelejteni is :D


Szóval önmagában az hogy nem köszönt fel, még nem jelenti azt hogy egyáltalán nem érdekled

2020. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szoktam feltétlenül felköszönteni az összes lányt, aki tetszik, szerintem elég fura is lenne.

Ez olyan "légyszi vedd észre, hogy milyen rendes vagyok, hogy felköszöntelek, aztán jöjj rá, hogy tetszem neked".

Elég rászorulón hangzik. Ha van egy kis önbizalma a csajnak nem fog ilyet csinálni, akkor sem ha tetszel neki.


Ne ilyenekben keresd a "jeleket", hanem a beszélgetésetekben, mennyire érdeklődik irántad, az érzéseid iránt, szokott-e hozzád érni, keresi-e a társaságodat, zavarba jön-e a környezetedben, stb.

2020. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
<3
2020. febr. 4. 06:19
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Egyszerűen nem érdekled, engem még olyan is felköszöntött akivel nem beszéltem soha egy sziánál többet
2020. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!