Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy nálam 3 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nálam 3 évvel fiatalabb srác. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A srác 15 én 18 vagyok. Amikor "megismertem" eleinte nem kedveltem, nem is voltam kedves vele, de ahogy váltottam vele néhány szót, elkezdtem megkedvelni. Bocsánatot kértem tőle, miután nem voltam túl kedves vele és annyira éretten és kedvesen kezelte, hogy ott fogott meg benne valami. A kiállása is olyan, hogy sokkal érettebbnek tűnik miatta. Nem tudom , mit tegyek, hogyan ismerhetném meg, egyáltalán helyes -e az, amit érzek. Ráadásul az egyik lány ismerősöm totál rá van szállva, és elég jóban vannak, és rossz érzés fog el, amikor néha látom őket. De van olyan, hogy észreveszem, hogy bámul a srác, amikor közös foglalkozáson vagyunk, vagy amikor elmegyek mellette a folyosón végignéz rajtam és nem tudom hová tenni. Mit kellene most tennem? Ha van értelme vele ismerkednem minden után, hogyan kezdeményezzek?
2020. febr. 3. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szólj hozzá, tedd meg. Nincs mit vesztened.:)
2020. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy gondolod hogy egy szinten vagytok agyilag/érzelmileg akkor teljesen helyénvaló amit érzel(meg amúgy is, szereted akkor szereted).

Ez nem akkora korkülönbség. Köztem és a párom közt is van 2,5 év csak fordítva.

17L

2020. febr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Képzeld, én is pont így vagyok:D csak mi fiatalabbak vagyunk nálatok 3 évvel

Én egy pillanatig nem gondolkodtam ezen,hogy kizáró ok lenne a kora, már csak el kellene jutnunk odáig:))

2020. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!