Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hülyén jönne ki? ^^"

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülyén jönne ki? ^^"

Figyelt kérdés

reggelente egy srác ugyonazzal a busszal szokott járni mint én,általában mindketten a busznak ugyonazon a részén szoktunk utazni.nem igazán vettem észre "jeleket", nem is küldtem őket,max egy picit többször néztünk össze mint amit egy másik emberrel is megtennék:D

de szívesen beszélnék vele,de eléggé visszahúzódónak tűnik,úgyhogy valami olyasmire gondoltam, hogy Valentin napon valami kis csokival vagy ilyesmivel meg egy jó szöveggel odamennék hozzá..nem kellene, hogy azonnal legvágja, hogy szimpatikus,csak a lényeg, hogy szóba elegyedjünk..az is meglehet,hogy jól sikerül és elkezdünk beszélgetni, de lehet, hogy nem úgy reagálja le ahogyan én képzelem és akkor kínos lenne utána együtt utazni nap mint nap^^" szerintetek ez milyen ötlet?fiúk-lányok,ti mit szólnátok ahhoz,ha valami ilyesmi történne veletek a buszon? :D illetve szerintetek mi mást tehetnék az ügyért?



2020. febr. 10. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A csoki szerintem sok, hiszen nem is ismeritek egymást. Beszélgessetek először.
2020. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Ez jó ötlet. Max ha nem jön be nem szóltok egymáshoz többé, vagy a következő busszal fogsz menni.
2020. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Valentin nap nem az ismerkedők, hanem a szerelmesek napja.

.

Először teremtsd meg az alkamat a szóba-elegyedésre, azaz szólítsad meg - és beszélgessetek.

Így megismerheted - és elkerülöd a kényelmetlen visszautasítást, ha a tábla csoki valamelyik összetevőjére valóban, vagy csak kifogásként, allergiás.

2020. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
90%
Vigyél magaddal 2 csokit,majd miután sikerült beszélgetésbe elegyedni vele vedd elő az egyiket aztán mond neki hogy van belőle még egy,szívesen megosztod vele.Ne kifejezetten neki vigyél egy csokit az lehet hogy tényleg hülyén fog kijönni vagy ő fogja hülyén érezni magát. Ez a két csokiból az egyiket neki adod szerintem kicsit egyszerűbb és természetesebb.Aztán ha sokszor beszélgettek már vihetsz neki direktbe is csokit.
2020. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én örülnék egy iyennek. De előtte beszélgess vele és az után meglátod, hogy milyen a személyisége és ha jól alakul, akkor kínáld meg csokival.

Sok sikert hozzá! Nagyon szorítok neked. :)

2020. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!