Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16,17,18 èv körüli lànyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16,17,18 èv körüli lànyok mièrt jon be jobban nektek a hosszú hajú sràcok mint pl egy rövid hajú/kopasz? Előnynek szamít e?

Figyelt kérdés
Szimplàn èrdekessegből merült fel ez a kèrdès
2020. febr. 18. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én F18 vagyok, kiengedve kb. vállig érő hajjal, de nem érzem azt, hogy jobban bejönnék a lányoknak mint mondjuk 16 évesen mikor még rövid hajam volt. Max arra jó, hogy buliba vagy akárhol ha ismerkedni akarok lányokkal, akkor sokszor ők kezdeményezik a beszélgetést, hogy vasalod meg mit csinálsz vele stb.. ami leveszi a vállamról a megszólítás terhét általában, úgy hogy végülis pozitív :D de ettől kétlem, hogy vonzóbb lennék a csajoknak.
2020. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Betti980702 válasza:
77%

En 21eves vagyok de nem 16,17, de amikor ennyi idos voltam nem azt neztem hogy hosszu e a haja vagy sem szerintem ez nem mérvadó.

Olyan frizurad legyen ami neked tetszik, es ha talalsz egy lanyt aki szeret nem a hajad miatt fog szeretni

2020. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is a hosszú haj az ideálom, azt nehéz lenne megfogalmazni, hogy miért. De persze ez nem azt jelenti, hogy hátrányból indulnak a rövidhajú vagy kopasz fiúk, emiatt senkit nem fogok sem jobban sem kevésbé szeretni
2020. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Igazából azért lett ilyen "Trend",mert a hosszú hajú srácoknak bele lehet túrni a hajúkba.Én ezért preferálom a hosszabbat.(Meg úgy kb mindenki)
2020. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Kevesen vannak akiknek jól is áll.

Legtöbb hosszú hajú srácnak nem is áll jól mert rohadtul olyan a feje, hogy hülyén néz ki benne. Pláne ha csak kiterítve hadja. Mint egy értelmileg sérült személy lenne.

De akiknek jól áll meg begumizzák az nem rossz :D

2020. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem jöttek be a hosszú hajúak, teljesen kizáró ok.
2020. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Barátomnak rövid haja van és imádom


Van 1-2 ember, akinek jól áll, sőt szexi a hosszabb haj, de a többségnek nem áll jól

Meg az se mi egy, hogy mennyire hosszú

2020. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

18 vagyok válltól még+10 cm-es hajjal.

Nem hiszem hogy előny lenne a hosszú haj max annyi hogy néha megkapom egy egy lánytól hogy milyen szép hajam van és hogy milyen nagy.

De szólítanak még Jézusnak és aranyhajnak is mert nyáron kiszőkül 😉

2020. febr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam a teljesen simára borotvált kopasz fej számít előnynek, az jön be nekem a legjobban. 17/L
2020. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!