Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akiknek nem tetszik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek nem tetszik a rövid haj egy lányon, ilyen hajra gondoltatok vagy ez jó?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvastam amiben kérdezték, hogy kinek jön be a rövid haj és a többségnek nem tetszett.Nem tudom most milyen rövid hajra kell gondolni mert link nem volt képhez sehol.Ilyenre gondoltok, vagy ennél is rövidebb az ami már nem néz ki jól egy lánynak?Lehetőleg 15-20 évesek válaszát várom.

[link]



2018. jan. 1. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a haj jó
2018. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Lehetne hátul hosszabb, hogy egyvonalban legyen az elejével és tetszene
2018. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még szép.
2018. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 $$$$$ ***** válasza:
50%

Hát minnél hosszabb annál jobb :) . De ez a haj még jó nem túl rövid :) .

17/F

2018. jan. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúsan rövid hajra értették.
2018. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem rövid ez közel sem..sokan a mese figurákat veszik alapul
2018. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 davidzuzo válasza:
29%
17 vagyok, az en barátnőm meg. Rövidebb Kleopátra hajat hord en nekem tetszik, általában ez a haj a legkisebb ami bejon a fiúknak, a fius haj lányoknál őrült otlet....
2018. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a teljesen rövid, tüsi is nagyon tetszik lányokon... persze az is igaz, hogy tudni kell viselni, nem mindenkinek áll jól.
2018. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
52%
Teljesen jó, még egy kicsit rövidebb is elmegy. Arcfüggő.
2018. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!