Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány lájkolja 2 profilk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány lájkolja 2 profilképem amik nem frissek, bejövök neki?

Figyelt kérdés

Nem ismerősöm.Egy face csoportban vagyunk ahol gyakran írok megjegyzéseket stb majd azt veszem észre különböző órákba 2 képem lájkolta,de nem jelölt/nem írt.Bejelöltem amit elfogadott. Szerintetek lehet belőle valamit?

BTW 17 éves srác vagyok akit eddig folyamatosan leráztak a lányok,bocs ha nagyon gyökér a kérdés de ez szerintem mindent megmagyaráz.


2020. márc. 2. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van.


1. Azért lájkolt, mert azt akarta, hogy visszalájkold.

2. Gondolta, hogy lájkkal felfigyelsz rá és bejelölöd, tehát szimpi vagy neki.


Ezt csak tőle tudhatod meg. Írj rá.

2020. márc. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezik kúrólájknak. Saját magamból kiindulva én akkor csinálom ezt, ha tetszik egy fiú, és szeretném, ha felfigyelne rám.
2020. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak úgy lájkolhattam a képét,hogy ismerősök lettünk,szóval nem hiszem hogy lájkgyűjtés.

Erőt veszek magamon és ráírok,köszi a válaszokat😁

2020. márc. 3. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy régen bejöttél neki :D
2020. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!