Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Össze vagyok már zavarodra?...

Össze vagyok már zavarodra? Ha állítólag olyan ronda fiú vagyok, akkor miért vannak lányok, akik mintha jeleket adnának meg miért is van barátnőm és miért is lájkolta 7 lány magától a profilképem fészbukon?

Figyelt kérdés
Nem értem én ezt. Meg ma is jött pár lány és egy a szemeimbe nézett egyenesen, szemezett velem. Meg jött két csaj és persze pont akkor kezdtek hangoskodni, mikor a közelembe értek. Egy haverom azt mondta, hogy azért csinálják, mert így keltik fel a figyelmet magukra, hogy a fiú vegye őket észre.

2014. szept. 22. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
vannak lányok akiknek tetszel és vannak lányok akiknek nem, ez van :)
2014. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem csak veled csinálják ezt.be képzelt hülye kurv*k!
2014. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van barátnőd, ettől lett önbizalmad, ettől nem árasztasz magadból szorongó kisfiú kisugárzást, és észrevesznek a lányok. Logikus?
2014. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!