Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akar csókolni, de folyotn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar csókolni, de folyotn elhúzódom, mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval. Lassan 3 hete vagyunk egyutt a fiuval, es idaig 2x meg akart csókolni. Ez előtt még sosem csókolóztam. Mindenki azt mondta, hogy majd jön az magától... Aztán megpróbált megcsókolni a fiú, vagyis úgymond "elkezdte" de en semmit nem tudtam csinálni a számmal, majd elhuzodtam. Az elsőt még kimagyaráztam így-úgy, de ma megint meg akart csókolni, és egyszerűen nem megy, túl "gyorsnak" tűnik, vagy nemtudom, mire kezdenék valamit már elhúzódom, nem tudok egyszerűen mit csinálni, meg persze félek is nagyon. Nem direkt csinálom, nem tudom mi baj lehet velem. Légyszi értelmeseket :)

Koszii L



2020. márc. 5. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszélj vele, kérj időt vagy bármi, csak ne szó nélkül, mert ezt annak fogja venni, hogy nem jön be. Ha nem vár, akkor neked se érdemes rá várnod.
2020. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
63%

Vagy az is bejöhet ha mondjuk nem

húzódsz el....

2020. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az a véleményem erről , hogy nem szabad felni tenyleg jon magatol.

En is feltem nagyin az elsőtől es miután megtörtént azt mondta a csaj hogy az osszes fiu kozul akivel smarolt idáig en voltam a legjobb.

Elsőre! Tehat ne felj mert ez 99℅ ban megy magatol.

Sokaig nektek😊

2020. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell minden nap megkérdezni ugyanazt?

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

2020. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4/4

Ha gondolod irj privi

2020. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Például, ne fordulj el?!


Én is féltem az elsőtől de semmiség volt az egész. Lazulj el, túlságosan rágörcsölsz, vagy próbálj beszélni a sráccal, kérj időt, de vigyázz, nehogy megunja. 3 hét alatt történhetett volna már csók, persze attól is függ, hány éves vagy.

2020. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
# 4 szerintem más kérdezte meg. Talán hasonló a helyzet , de ebben a korban gyakori.
2020. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
ne húzódj el ha szereted, és ha szeretnéd. Elkezdeni nehéz utána már belejössz
2020. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazabol nem nehez csak a félelmet kell lekuzdeni
2020. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
12 éves vagy?
2020. márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!