Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődik meg a nejem ha...

Miért sértődik meg a nejem ha elhuzodom tőle mert nátháscmiért akar szajrapuszit hogy lehet ijen önző? Nem akarok lebetegedni

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 00:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Mondd el neki, hogy ne haragudjon, nem akarod megbántani, csak azért nem csókolod meg, mert beteg és nem akarsz ágynak esni. De azért öleld meg, vagy simogasd meg a fejét. Nekem is rosszulesik, amikor a párom beteg, és elcsapja a fejét, ha puszit akarok adni neki. Persze utána mondja, hogy beteg, fáj a torka, nem akarja, hogy elkapjam. De, ha nem mondja, nekem nem esik le és csak szomorkodok. Mondjuk én se vagyok puszizkodós betegen, de arcra/homlokra szoktunk adni, ha nem olyan vészes a megfázás. Egyébként marad a buksisimi. Beszéld meg ezt vele, legyél kedves. 26N
2013. szept. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Az én párom is ilyen ahogy náthás rögtön jön oda puszilgatni. De ő legalább nem sértődik meg ha megmondom, hogy ne tegye. :)
2013. szept. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Bezzeg az enyém nem puszil, akár beteg, akár nem. Pedig én nem bánnám. Ott az immunrendszerem, arra való, hogy kivédje. Ha nem tudja, úgyis elkapom akárhol. A világ szarul van berendezve, ezt már megmondtam sokszor.
2013. szept. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha egy háztartásban éltek, együtt alszotok, akkor tökmindegy, hogy megpuszil-e vagy sem.
2013. szept. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%

Hogy lehetsz ilyen kényes pasi, ez nagyon férfiatlan, és még te vádolod őt önzéssel (ki is az, aki nem akarja elkapni?). Mikor ő csak azt akarja, hogy bújjatok össze, és máris meggyógyul.

Úgy viselkedsz, mintha leprás lenne. Meg, mint a gyerekek kiskoromban, mikor meglátták az ekcémámat. Tény, hogy nem volt szép, de nem is fertőz, de én csakazértis azt mondtam nekik, hogy fertőz, ők visítva elrohantak, én meg röhögtem, milyen ostobák.

2013. szept. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Frigg ***** válasza:
63%

Előző válaszoló: Te roppantul éretten gondolkozol... :D buta.

Kérdező: hát érthető a te reakciód, az én volt párom is ilyen volt, a jelenlegi is. Mármint ha ő volt beteg, ha én, nincs puszi, nincs csók. Ez mindkettőnk érdeke, és ha nem tart hetekig, kibírható. Viszont ahogy írták, lehet helyettesíteni simikkel is :)


23/N

2013. szept. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
A helyesírásod nem semmi!
2013. szept. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem, miért kell ebből ekkora ügyet csinálni, ha ennyire zavar, ne a szádra, hanem az arcodra adjon puszit, és kész... mellesleg egy ágyban alszotok, egy WC-t használtok, ugyan azt a fürdőszobát, konyhában is gondolom ugyan ott esztek, tehát tulajdonképpen mindegy is...


Azért a helyesírásod is elég beszédes :)

2013. szept. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

4-es!


Mi is mindig erre jutunk kb. fél napig se pusz se ölelés, aztan este rájövünk, hogy összebújva alszunk,(ha nem úgy alszunk el, akkor is éjjel úgy helyezkedünk álmunkban) úgyhogy az a pár puszi egész nap nem számított volna, csqk szenvedtünk, ha nem tehetük meg:):)


Bár ha nem kapok levegőt nekem nem esik annyira jól a puszizkodásm enyhe náthánál nem zavar..


Mond el, hogy nem bántásból, hanem azért nem, mert beteg, nem szereted kevésbé, de nem szeretnéd kísérteni a sorsot, hogy te is megfázz...

2013. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem arcatlan es rosszindulatu az az ember aki nathasan puszilozni akar, ö kene felrehuzodjon es vedjen teged h nehogy elkapd!
2013. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!