Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne tetssze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne tetsszen? Többi lent!

Figyelt kérdés

egy olyan srácról van szó, aki cigizik, néha iszik, rossz tanuló és rossz magatartású.

na nekem ő tetszett meg, viszont tudom, hogy nem működne.

mit tudnék csinálni, hogy elfelejtsem?



2020. márc. 12. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Hagyd magad megdugatni, aztán gyere vissza sírni, hogy miért szemét az összes srác!!444!!4
2020. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Dugasd meg a puncid vele aztán szülj egy gyereket majd gyere ide sírni és tedd tönkre az életed mert neked rossz fiú kell. Hajrá
2020. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

lol. nem tudom hol említettem volna hogy nekem rossz fiú kéne.

de gratulálok, ismét megmutatkozott az emberi értelmesség

2020. márc. 12. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem fog változni, ameddig nem történik olyan, hogy már nem találod vonzónak valami miatt. Ha tetszene a személye, ez a kérdés nem született volna meg,próbálj nem rá figyelni. Többi nőgyűlőnek meg jár a taps. Mindig a nő a hibás,de ti nem tehettek semmiről,igaz?
2020. márc. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 igazad van, mit tehetnénk arról, ha belénk szeret, de jajj mi rossz emberek vagyunk szerinte és nem akar semmit?
2020. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!