Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hízékony tizenéves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hízékony tizenéves lány, aki csak azért fogja vissza magát hogy a fiúknak tetsszen?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok, és nem tudom, más is van-e így ezzel. Kicsit ducibb vagyok, de ezt is csak folyamatos diétával tudom tartani. Nagyon hízékony vagyok, ha egy pár hétig nem figyelek oda, már meglátszik.


Engem nem zavarna, ha kövérebb lennék ennél, és ellennék egy 10-15 kilóval kövérebben is. Csak azért fogom magam vissza, mert a fiúknak az már nem tetszene és szeretnék szép maradni.


Más is van így ezzel?


16/L



2017. nov. 2. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
De milyen alakod van? Lehet kovernek latod magad mivel szinte minden lanynak meg atlagban az embereknek rossz az onarckepe magaval szemben lehet nem is vagy "dagi" csak van egy kis hasad meg kicsi pocakod. Pl en imadom az ilyen lanyokat ha van egy kis hasuk es vastag combjuk van melle. Az az idealom:) 19/F
2017. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem ne akarj màs lenni mint aki baggy mert az a fiù ugyis ugy fog szeretni ahogy vagy!!!💁🏼😘
2017. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetem, de én nem feltétlen a fiúknak akarok tetszeni, hanem magamnak is :/

Én most felszedtem 3-5 kilót az elmúlt időben és már most tök kövérnek érzem magamat... :( Én is elég hízékony vagyok, de nem éheztetés miatt alakult így vagy ilyesmi, egyszerűen csak genetika


17/L/158cm/55kg

2017. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, emiatt ne is aggódj, vannak olyan fiúk, akiknek nem fontos a lány alakja, például én. De nekem már van valakim. Ha pedig kell tanács, írj privátot 16/F Válaszolok amint tudok.
2017. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna a testalkatod. :) Nekem tetszenél valószínű úgy is. :)
2017. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogd vissza magad élvezd az életet. 17/f
2017. nov. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Számomra az vonzó hogy ha a lány szereti a saját alakját. Mellesleg a husisabb nekem is bejön 16/f
2017. nov. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne fogd vissza magad, hogy másoknak tesszél, ha kényszeríteni kell magad, az nem te vagy. Ellenben a duci csajokat sok pasi szereti, például én is. :) Ha akarsz beszélni róla, írj privit.
2017. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En is igy vagyok :/ 16/L
2017. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!