Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az ideális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az ideális lány alak?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt hogy a fiuknak milyen lányok jönnek be de erre sose tudtam pontos választ kapni és tudom is hogy nem is fogok de szerintetek egy fiúnak mi az ideális lány 15-16 évesen?


Kiváncsi vagyok saját tapasztalatokra is!😊


2020. márc. 14. 13:52
 1/5 anonim válasza:
41%
15-16 évesen is ilyenre vágynak: [link]
2020. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
#1 nem csak 16 évesen vagynak ilyenre:)
2020. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Magas, vékony. Hosszú lábak, vékony derék. Formás, kerek, nem túl nagy popsi, cici. Kb. mint egy modell 😊
2020. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kinek milyen. Szerencsére nem mindenkinek ugyanolyan az ideális.

Persze, fontos a külső, de a belső méginkább. Azonos vagy hasonló érdeklődési kör, ízlés, humor, stb. Minenkinek más, ezért mindenkinek más az ideális is.

2020. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alacsony, szemüveges, szőke vagy festett haj.


Ez az a külső, amire felfigyelek, de a beslő sokkal többet számít.

2020. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!