Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki?

Figyelt kérdés
Egyetemisták vagyunk, egy évfolyamtársamról van szó. Valamennyire bejön ez a fiú nekem, de még nem ismerjük rendesen egymást. Mielőtt bezárták volna az egyetemeket, beszélgettünk és lehet, hogy én is bejövök neki a jelek alapján. Eldöntöttem, hogy ezentúl jobban figyelek a jelekre, én is kezdeményezek beszélgetést. Most az a baj, hogy nem lehet tudni meddig többet nem találkozunk. Nem lakunk egy városban. Szerintetek írjak neki? Lehet gyerekes, de arra is gondoltam, hogy valamit ,,véletlenül" elküldök neki és akkor már megkérdem, hogy mi a helyzet.

2020. márc. 15. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá. Nem veszithetsz semmit.
2020. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is írj rá, de inkább ezt a véletlenül elküldök valamit dolgot ne csináld.
2020. márc. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá. De túl könnyen se add magad, akkor nem leszel elég érdekes :D
2020. márc. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 Miért? Könnyen megtörténhetne messengeren
2020. márc. 16. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ne, mert szerintem amúgy ez egy nem túl jó szöveg. Inkább csak írj rá, hogy mi újság, vagy valami ilyesmi.
2020. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!