Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, ha egyik pillanatró...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, ha egyik pillanatról a másikra abbahagyjátok a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Tehát van egy fiú s egy lány, beszélgettek, tök jó minden, minden nap, aztán egyik pillanatról a másikra: láta, de nem ír.

Mindegy, hogy a fiú vagy a lány hagyja abba... ti miért tennétek ilyet? Mi lehet a kiváltó ok?



F



2020. márc. 16. 10:02
 1/5 anonim válasza:
Talán az egyik félnek nagyon sok dolga van és ezért nem tud azonnal írni a másiknak választ. Pl. munka, gyerek, házi állattal való foglalkozás. Ezek mind időigényesek és kell koncentráció. Én is csináltam ezt sokszor, de utána való nap mindent megbeszéltünk, hogy miért tettem és nem volt belőle konfliktus. Lehetséges, hogy vannak dolgok, amik nem várhatnak. Nem kell mindenben a rosszat látni.:)
2020. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megunt, talált mást, látott rólad képet és nem jössz be neki. Ez a három leggyakoribb ok.
2020. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jóban voltatok, akkor szerintem érdemes megkérdezni. Mondd, hogy válaszoljon őszintén, és talán ki is derül, hogy nem több egy félreértésnél. Ha meg csak bunkóságból nem válaszol, akkor legalább kiderül és továbbléphetsz. A problémák megbeszélése a legjobb megoldás mindenre.
2020. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Képet látott rólam, instán beszélgettünk sokáig, aztán messengeren...talán 1-2 hónapig. Majd egy nap megnézte minden platformon s nem válaszolt.

Ez már vagy 2 hónapja.

Nem feltétlen szeretném megkérdezni, mert ha szeretne velem beszélni, van rá lehetősége. S így pedig szánalmas könyörgésnek tűnne, ha síránkozva magyarázatot kérnék.

2020. márc. 17. 23:15
 5/5 A kérdező kommentje:
De köszi az értelmes válaszokat, jó arcok vagytok, ment a zöld kéz mindenkinek.
2020. márc. 17. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!