Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodtam azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodtam azt, hogy megcsalom a barátomat az exemmel?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán álmodok es eddig ez még csak a 2. ilyen álom az első is szeptemberben volt valamikor de akkor egy random fiúval. Most az exemmel, aki csak gyerekkori szerelmem volt es pár hétig INTERNETEN jártunk szóval semmi csók puszi ölelés nem volt. Az álmomban a barátom is benne volt mert egy találkozóval indult. Az álmom elején a barátom nagyon unszimpatikus volt hozzám dobott mindenki előtt egy kotont hogy fogjam meg amíg elmegy pisilni, majd amikor a többiek mentek el mosdóban es kettesben voltunk elkezdett az engedélyem ellenére a lenti testreszemhez nyúlni mivel élveztem ki is mutattam de ő elkezdett kiparodizalni. Na akkor abba is hagytam es ra i csaptam a kezére majd ő elment es eseményeket kihagyva elerkeztunk ahhoz a részhez ahol negcsokolom az exem de megbeszeljuk h ezt nem szabad es hosszas szemezes után elmegyek. (egyébként hazafelé menet még 2szer meg is akartak erőszakolni)

Nagyon fura álom volt felriadva keltem fel. Szerintetek miért álmodtam ezt? Nem szoktam álmodni nagyon ritkán csak.



2020. márc. 22. 05:27
 1/5 anonim válasza:
Mert dugni akarsz.
2020. márc. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontositok h először az exem akart megcsokolni de elhuzom a fejem majd szorosan megoleltem es en csókoltam meg, ezután elgondolkodtam álmomban h szakítok a baratommalde végül nem.
2020. márc. 22. 05:30
 3/5 anonim válasza:
Hány éves vagy? 13 ?
2020. márc. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem értem az ilyen embereket, miért nézik le a fiatalokat, amikor egyszer mi is voltunk annyi évesek. Azt sem értem, hogy mi utalt arra, hogy 13,leirtam egy álmot, amit nem tudatosan hoztam létre. 17 vagyok...
2020. márc. 22. 07:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj. Az exeddel valamiért vége lett. Nem kell már vele foglalkozni. A jelenlegi barátod szeret téged, és gondolom te is. Egy álomba nem kell mindent bele magyarázni.
2020. márc. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!