Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 1 hete veget ért a 3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 1 hete veget ért a 3 éves kapcsolatom általam, a baratom viselkedése miatt. Most is hianyzik erdekel h mit csinal stb. hianyzik ugy erzem de nem akarok hozza visszamenni . Elmulik?

Figyelt kérdés
Bunko volt nagyon sokszor emiatt szakitottam. De azota nagyon nagyon sokat irt mindenhol Letiltottam mindenhol elmondta hogy mennyire szeret meg minden de tudom hogy nem tud megváltozni hisz mar egyszer szakitottunk de mégis felek hogy hianyozni fog annak ellenere hogy tudom Hogy jobb lesz nekem.
2020. márc. 24. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elmúlik, ha egy hét sem telt el, nem csoda, ha gondolsz még rá. Ha már egyszer újra próbálkoztatok, akkor van tapasztalatod, hogy nem fog változni, próbáld elfoglalni magad, az idő mindent megold.
2020. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze hogy ír, tudja mit veszített, nem akarja, hogy másé legyél, de ettől még ugyan olyan bunkó lesz később is. Ne fogadd vissza.

- Mondták az exemnek gondolom. lol.

23/F

Ez ilyen.

2020. márc. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!