Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy fiú ismerősnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú ismerősnek jelöl Facebookon, milyen céllal írtok rá, hogy "szia ismerlek? "?

Figyelt kérdés

Nyilván nem ismeritek, és egészen valószínű, hogy ismerkedés céljából jelöl be a srác.

Ez egy jelzés lenne, vagy sokkal inkább egy felkérdezés, hogy mégis miért kellett bejelölni?


2020. márc. 30. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismeretlenül bejelöl mindenféle bemutatkozás nélkül, akkor automatikus törlöm. Ha arra nem veszi a fáradtságot, hogy magától bemutatkozzon és elmondja mit szeretne, akkor nincs dolgom vele.

Egyszer írtam rá egy ilyenre, pont ezzel a két szóval, és annyi volt a válasza, hogy "Nem, de szép vagy". Mit ne mondjak, hamar törlésre került.

2020. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejelöl, vegye a fáradtságot pár sor írására, főleg, ha bejövök neki. Enélkül törlöm.
2020. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jelölöm vissza és nem is írok neki. Nem gyűjtök idegeneket ismerősnek. Ha neg akar vmit, akkor írjon ő.
2020. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez történt velem is majdnem négy éve, megkérdeztem, hogy ismerjük e egymást, egy év múlva összejöttünk, és azóta bánom azt a napot, hogy rákérdeztem:)


De az első válaszolóval értek egyet teljesen.

2020. márc. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt hogy egy számomra ismeretlen bejelölt és megkérdeztem hogy ismerem-e és kiderült hogy ismertem csak régebbről és nem emlékeztem rá. Szóval leginkább emiatt kérdezem meg.
2020. márc. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, ha ismerkedés céljából bejelölnek Facebookon (mármint, ha ismerkedni akarsz írj rám Messengeren és bejelöllek ismerősnek amikor már...ismerősök vagyunk? Ez nem felszólítás hogy most mindenki írjon rám, csak szólok)

De visszajelölök mindenkit, mert az arc- és névmemóriám borzalmas szóval akit én ismeretlennek veszek, lehet hogy igazából ismerős csak nagyon régen vagy csak max. egyszer kétszer találkoztunk.

2020. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!