Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki szokta meg ugy csinaln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki szokta meg ugy csinalni parjaval/barkivel - altalaban, hogy eleinte az elso par percben vedekezes nelkul es csak azutan kezditek hasznalni? Kerlek az ironikus valaszoktol kimeljetek.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 1. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel nem biztonságos és gyerek lehet belőle, hiába csak pár percről van szó. Vegyétek komolyan a védekezést mielőtt túl késő lesz.
2020. ápr. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Neeem. Ne kockáztass!!
2020. ápr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Annak nincs értelme, hogy kicsit igen, kicsit nem. Ha védekezni kell, akkor végig kell rendesen.

Ha nem kell, mert jöhet a baba, akkor meg felesleges kicsit is védekezni.

2020. ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam már vagy hányszor gumi nélkül míg felelőtlen gyerek voltam, mert úgy is kiveszem időben nem lesz baj stb. Szerencsére nem tudok róla hogy bárkivel is lett volna valami. De ilyennek nincs értelme, ez konkrétan szerencsejáték. Míg gumi nélkül csináljátok már mehet az előváladék amit a pasi egyáltalán nem is érez, attól már terhes lehetsz. Szóval mondhatni már próbálkoztok a gyerekkel.

Ha meg hirtelen olyan jól csinál a csaj valamit hogy a másodperc tört része alatt elélvez a srác (ilyen is van) akkor ki se tudja venni.

Nekem is meg volt ez, hogy szűk nagyon a gumi. Értem én hogy vannak ilyen vagány csajok, hogy kirakják a képet, hogy a lábukra is felhúzzák, hogy tágul az majd posztolják, hogy ez nem kifogás. Azoknak annyit tudnék mondani, hogy a satu is összezár, de ha a nemi szervére lenne ráfele tekerve neki se lenne természetes a mosolya. A pénisz is tele van idegvégződéssel, szóval kellemetlen tud az lenni. De éppen ha kívánom a barátnőmet egy kissebbet is magamra tudok erőszakolni. Amúgy meg lehet venni netről vagy szexshopból nagyobb átmérőjű gumit ami jó méretben. Szóval nincs ez a kifogás se, hogy neki nagy van és amiatt nem jó rá.

A másik meg, hogy úgy nem érez semmit. Ha megfelelő méretű és formájú gumit vesz főleg a vékonyból ugyan úgy érez mindent az ember. Van összehasonlítási alapom, szóval ez tuti.

De ilyenbe amit leírtál nem éri meg bele menni, mert ez nem védekezés.

2020. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azon a véleményen vagyok, hogy nagyon sok kis apró dolognak kell éppen passzolnia, hogy abból baba legyen. Azt se tartom jó megoldásnak, ha a nő már azonnal kapdossa befele a 72 órás tablettát, mert éppen csak előváladék került bele. Pedig az sem tartalmaz minden egyes esetben spermiumot, sőt annak valahogy el is kell jutni a méhig a savas környezet után.

Szóval igen, csináltam már úgy a párommal és semmi baj. De persze én is inkább azt mondom, hogy fontos a védekezés. Jobb félni, mint megijedni...

2020. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!