Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha facebook csoportban bejelöl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha facebook csoportban bejelölök egy ismeretlen embert, aki szimpatikus visszajelölnétek?

Figyelt kérdés

Most nincs lehetőség nyilvánosan ismerkedni és van egy olyan dolog ami érdekel és ennek a bizonyos dolognak facebook csoportot csináltak az emberek.

Viszont nem szoktam nagyon kommentelni meg posztolni sem, de van olyan személy aki szimpatikus számomra.

Őt szerintetek jó ötlet lenne bejelölni?

17/L


2020. ápr. 8. 00:51
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2020. ápr. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt nem tudom mennyire jó ötlet-e viszont nem biztos hogy vissza fog jelölni. Ha olyan valaki akinke teljesen mindegy ismeri-e az illetőt vagy nem és csak szimplán visszajelöl mindenkit, akkor nyilván visszafog, de ha például olyan mint én, és csak azt jelöli vissza akit ismer, akkor nem valószinű.

Esetleg még az előfordulhat, hogy a profilod alapján szimpatikusnak talál, ezért visszajelöl.

2020. ápr. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írsz neki levelet először? Az felhasználók nagy százalékának nem csak az ismerősei írhatnak üzenetet.
2020. ápr. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
adatlap megnézése után igen
2020. ápr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem.

Ha rám írnál az másabb lenne, de ha nincs meg az, hogy honnan ismerlek nem igazolnálak vissza.

A facebook az ismerősöknek van tartva, nem azokra, hogy hú de szúrnám azt a csajt, egyszer 96ban láttalak a buszon, haverom ismerősének az ismerőse hallott már rólad stb. Nekem csak olyanok vannak az ismeretségi listán akik ismernek és utcán ha látnak köszönnek is. Én nem háborgok azon, hogy bejelöt valaki, de az utcán nem köszön, meg hogy rakják ki a szokásos hülyeségeket. Szóval amíg nem tundám ki vagy esélytelen a dolog.

2020. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem.

Sok ilyen ismerős jelölést kaptam én is csoportokból. Ugyanazon a véleményen voltunk, ugyanazokat szerettük bizonyos dolgokban, és bejelöltek. De attól, mert az érdeklődési körünk hasonló, és azonos a hobbink, attól nem akarok egész nap erről beszélni idegen emberekkel. Jó, persze, lehet másról is beszélgetni, de ez az alap téma, hogy honnan ismeritek egymást.

És én úgy vagyok vele, hogy nem azért képek be egy csoportba, hogy random emberek, akiket amúgy lehet észre se vettem, bejelölgessenek.

2020. ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, de ha csak szimplán bejelöl és nem ír semmit, amiből megtudhatnám az okát, akkor én sem igazolnám vissza.
2020. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én teljesen egyetértek a 6-ossal. Igaz, nekem kevés ismerősöm van, szóval talán nem is lepne meg valakit, ha nem jelölöm vissza.
2020. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én visszajelölnélek. Mi ez a dolog, ami érdekel?
2020. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!