Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha nem vesz észre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha nem vesz észre a srác?

Figyelt kérdés
Ugyan nem ismerjük egymást, de nekem tetszik. Nem tudom, hogy szimplán nem lehetek az esete vagy küldi a jeleket csak nem veszem észre. Tudnátok segíteni mire kellene figyelni?

2020. márc. 2. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon kevés információ. Honnan ismeritek egymást? Egy suliba jártok, valami közös ismerős vagy néha napján látod a buszon? Nagyon nem mindegy.
2020. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van egy közös óránk, az elmúlt órákon egymás mellett ültünk és nekem megtetszett.
2020. márc. 2. 22:49
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint egy suliba jártok. Ha melletted ül, akkor könnyedén szólhatsz hozzá bármit. Sulin kívűl meg simán ráírhatsz, hogy abból a tantárgyból mi volt a házi amelykből órán együtt vagytok, vagy ha jó belőle a srác akkor segítsen kicsit vagy bármi hasonló. A fiúkon általában úgy látszik, hogy tetszik nekik egy lány, hogy sokszor rajtakapod, hogy téged néz, de mivel egymás mellett ültök így mégha tetszel is neki nem fog bámulni téged.
2020. márc. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Oh értem, köszi szépen. Nem hiszem, hogy mernék neki írni vagy hozzászólni, mert a barátja mindig a közelben van.:( Órán mindösszesen egyszer nézett úgy igazán rám, akkor éreztem, a többi esetben szerintem az ablakot nézte.
2020. márc. 3. 09:58
 5/15 anonim ***** válasza:
Pedig valahogy muszáj lesz megszólítani ha elszeretnél érni valamit. Mit csinál a haverjával, hogy amiatt nem mered?
2020. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mobiloznak, nevetgélnek, beszélgetnek és azon gondolkozok, hogy neki is lett volna lehetősége hozzám szólni, de nem történt semmi.:(
2020. márc. 3. 11:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Ő ült melléd vagy te mellé, vagy csak ott volt szabad hely? Ez se mindegy azért ha pl melléd ült az utóbbi időben úgy hogy előtte máshol ült. Szerintem mindenképp próbálkoznod kéne beszélgetni vele, akár óra előtt vagy után, ha már órán nem is.
2020. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De mivel lehetne próbálkozni? Azt se tudom mit mondjak neki, aztán lehet még hülyének is fog nézni, hogy mit akarok tőle.😔
2020. márc. 3. 14:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a srác, de kétlem, hogy hülyének nézne amiatt mert hozzászólsz. Ha ennyire nem mered megszólítani és még nem vagytok ismerősök fb-n akkor bejelölhetnéd vagy instán bekövetni. Ebből már talán jobb esetbe levesz valamit, még az is lehet ő ír rád.
2020. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Előbb valahogy meg kellene győződni, hogy egyáltalán érdeklem-e. Arra gondoltam csinálok valami mozdulatot és ha utánam csinálja, akkor az végülis tükörreflex, ami rosszat már nem jelenthet. Szerinted ez beválhat?
2020. márc. 3. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!