Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik legjobb haveromnak aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik legjobb haveromnak aki osztalytársam is elmondtam hogy egy masik osztslytárssal nemrég lefeküdtem. Most nem fog megbocsájtani?

Figyelt kérdés

Úgy éreztem el kell mondanom neki, mert nyomta a lelkemet ez a titok. És arra gondoltam ha mástól tudja meg, akkor nagyon fog rám haragudni. Eddig minden nap órákat beszélgettünk.

Tegnap mondtam el, azóta nem beszél velem, nem olvassa el az üzeneteimet.

Annyit mondott reggel, hogy egész éjjel nem aludt, és nagyon szarul van emiatt.

Most el fogom vsszíteni őt mint barát? Nem járunk, nem úgy vagyunk barátok.

És mondtam neki hogy csak egyszer történt meg a dolog, és nagyon megbántam.


2020. ápr. 12. 14:01
1 2
 1/11 Thispain ***** válasza:
100%
Már csak az a kérdés, hogy miért haragszik emiatt, és miért bántad meg.
2020. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem jártok és barátok vagytok akkor nem teljesen értem mi a gond

És hogy miért bántad meg

Meg hogy nem fog megbocsájtani

Nyilván ha éreztek egymás iránt valamit, ami több mint a barátok iránt érzett szeretet, és mondjuk "kavargásztok" akkor értem hogy kiakad

De akkor meg miért feküdtél volna le valaki mással

Szóval így hogy nem vagytok együtt nem értem mit vergődtök

Szabad ember vagy

Azt csinálsz amit akarsz, azzal akivel akarod, ott ahol akarod, akkor amikor akarod

Ha ő ezt barátként nem képes megérteni és elfogadni akkor nem a barátod

Hanem valami teljesen mást akar tőled

Itt az a kérdés hogy te kitől mit akarsz

De egyébként így ha érzelmei vannak

Kiakadni akkor sincs joga mivel nem vagytok együtt

De ezt amúgy soha nem értettem

Némelyik fiú úgy működik, hogy ha ő érez valamit valami lány iránt, akkor azt a lánynak is viszonoznia kell és le van sz.arva hogy a csaj mit akar, csak az számít hogy a fiúnak kell a csaj

És ha esetleg a lány csak barátként tekint rá akkor egyből egy r.ibanc mert mi az hogy nem viszonozza a dolgokat

Nem vágom ezt

17/l

Döntsd el te mit meg kit akarsz

Ha a gyerek haragszik rád mert lefeküdtél valakivel úgy hogy amúgy nincd barátod akkor ő a hülye nem te

Miért ne feküdhetnél le azzal akivel akarsz, hát Istenem

Egészségedre

17/l

2020. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azért feküdtem le azzal a sráccal mert tetszett a teste, és megdumàlt. De nem akartunk egymástól semmit, csak a szexet. És ezért bántam meg. Mert szégyellem magam hogy ilyen könnyen belementem, csak nagyon imponált nekem hogy én bejövök egy menő srácnak.

A barátom pedig tényleg csak barát, nem is kavartunk soha. Nem is úgy beszélünk egymással mimt akik mondjuk szerelmesek egymásba. Én soha nem tekintettem rá másként csak mint egy fiú haverra. Még csak kettesben sem voltunk soha, még moziban sem.

Jókat röhögünk és hülyéskedünk.

2020. ápr. 12. 14:34
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Attól ő még féltékeny.
2020. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor nincs rá oka hogy kiakadjon

És figyelj csak, már megtörtént, felesleges megbánni

Tanulj belőle és legyél legközelebb okosabb

De azért ez nem olyan nagy bűn

Lefeküdtél valakivel aki tetszett

Na és?

Nyilván nem kell belőle rendszert csinálni (mármint nem kell mindenkivel vagy bárkivel lefeküdni de azt mondtad itt azért nem is erről volt szó) azért ne kövezd meg magad

A barátodnak meg üzenem hogy forduljon fel

Ha tetszel neki mondja a szemedbe ne vergődjön

Alapvetően nincs joga hozzá

Mivel csak a haverod

Ha szeretné hogy ez változzon akkor tegyen érte

Nehogymár még rád haragudjunk csak azért mert lefeküdtél egy csávóval

És még valami

Elhiszem hogy imponál ha bejössz egy fiúnak, de kérlek ez ne legyen elég azért ahhoz hogy lefeküdj vele

Nyilván ez most megtörtént ami annyiból jó hogy érzed azt hogy érzelmek nélkül ez azért nem olyan

Ennél jobban szeresd önmagad

De nehogy azért haragudj magadra mert s haverod most hisztizik

Ha emiatt így viselkedik akkor ez a dolog ennyit is ért

Ketted voltam

2020. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pontosan hogy nem azért haragszom magamra mert ő most hisztizik. Amikor elmondtam neki, eleve úgy meséltem el, hogy nagyon nagy baj történt, és ennyire még soha nem szégyelltem magam, de ez és ez történt.

Nem is akarok többet ilyet csinálni, mert nem volt utána jó, nem tudtam a tükörbe nézni.

Egyébként volt egy másfél éves kapcsolatom, és most ez az eset. Szóval nem vagyok OLYAN lány.

De ő is mindig elmondta ha tetszett neki egy lány, megbeszéltük éppen hol tartanak, miket írogatnak egymásnak.

Szöval most nem nagyon értem miért nem beszél velem.

Rosszul esik, nem akartam elveszíteni őt mint haver....

2020. ápr. 12. 15:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ő többet érez irántad? Lehet ezért haragudott meg rád. Én úgy gondolom, hogyha szimplán csak barátként tekintene rád, továbbra is beszélgetne veled, illetve nem érezné emiatt a dolog miatt ennyire rosszul magát.
2020. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es: nem tudom. Fogalmam sincs. Nem utalt eddig semmi erre. Nem adott olyan jeleket.
2020. ápr. 12. 15:55
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy bejössz neki, de ha tényleg csak közeli barátok vagytok, akkor lehet az is, hogy túlzottan idealizál téged. Besorolt a "rendes lány" kategóriába, aki csak komoly kapcsolatban fekszik le valakivel, és most összetört az ideálképe. Emellett az is lehet, hogy nem kedveli azt a másik fiút. A normálisabb, lányokkal barátkozós srácoknak ritkán szimpatikus a nagydumás "menősrác", meg az olyan lány, aki leáll ezekkel. Viszont szerintem ki fogja bírni a barátságotok, ha igaz barátság volt.
2020. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Lehet csak csalódott benned, hogy összefeküdtél olyannal akibe nem is vagy szerelmes
2020. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!