Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert idegesit, es bant, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert idegesit, es bant, ha csak azt latom hogy "kapcsolatban " van az exem? Mar lassan 3 eve hogy vege koztunk nekem is van mas de nem ertem miert kap el a siras mar attol is ha latom. Ez miert van? (nem, nemvagyok szerelmes bele)

Figyelt kérdés

#szerelmesbele
2020. ápr. 13. 01:56
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
69%
Valószínű nem léptél teljes mértékben még túl rajta, nem sikerült lezárni rendesen azt az időszakot. Velem is volt ilyen, 1 év után beszélnem kellett vele a múltról. Szerencsére sokkal érettebben, abszolút nulla haraggal tudtam vele megbeszélni a dolgokat. Még utána kellett egy bő fél év, de mostanra már tudok mosolyogva köszönni neki az utcán - akár a barátjával, akár egyedül látom.
2020. ápr. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, azért van így, mert nem kivánja magához vonzani a mindenképp "párra vágyókat".

.

"nem, nemvagyok szerelmes bele" - írod.

Ha ez így lenne igaz, mindenkiél, aki azt írja magáról, hogy kapcsolatban van, elsírnád magad.

2020. ápr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem gyászoltad meg a kapcsolatot, azaz nincs lezárva. Így a "nekem is van más" rohadt nagy gáz. Együtt élsz egy emberrel, akinek szerelmet hazudsz, akivel akár minden este k..sz, miközben mást szeretsz a lelkeddel? Miért is?


A Szerelem nem ezt jelenti. Ez csak gyávaság, a magánytól való félelem.

2020. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Irigység
2020. ápr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!