Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ritka az olyan, hogy mindkét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritka az olyan, hogy mindkét fél szerelmes egymásba egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem kéne ahhoz nagyon nagy véletlennek lennie ,hogy szerelmesek legyenek mindketten?

Most gondolok arra,hogy lehet,hogy az egyik félnek csak tetszik a másik még a másik szerelmes. Illetve ti már akkor is összejöttök valakivel ,ha csak tetszik, és nem vagy szerelmes?



2019. febr. 23. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Te vagy az Jamal?
2019. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezek a mai fiatalok fú anyám
2019. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és én még az elöt felszálnék a kompra mielöt kikötne.
2019. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérlek normális válaszokat :/
2019. febr. 23. 23:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem ritka, nem véletlen.Sima tetszés sosem elég, hogy éveken, hónapokon keresztül elviseld valaki idegesítő szokásait, szerelemben szereted a társad mindezekkel együtt.

Tetszésből alakult szerelemkapcsolatban vagyok jelenleg, így igen összejövök.

2019. febr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ritka. Ritka a kompromisszummentes kapcsolat. Ezért is van az, hogy manapság nem tartanak vmi sokáig a kapcsolatok. Az egyik fél mindig többet érez a másiknál.
2019. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!