Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok mit szolnatok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mit szolnatok ha baratotok ezt mondja?

Figyelt kérdés

Olyat mond neked h : a baratok mindig itt lesznek de te nem biztos


En ertem h baratok fontosak de ez mi h nyiltani ilyet mond mintha egyeltalan semmit nem ernek neki. Vagy ellehet ezt mondani szerintem normalisan is es mashigy.


( az egesz abbol jott h ellaposodott a kapcsolat es pl mar alig beszeltunk es mindig azvolt a kifogas h senkivel nem beszel meg semmi kedve de pl haverjaval azert kiment cigire beszelgetni es en ezt mondtam h akk velem mert nem lehet)



2020. ápr. 15. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Bros before hoes. Pacsi a srácnak. Hát ha unalmas vagy akkor miért vagy meglepődve hogy nem keresi a társaságod?
2020. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de én nem értem miért vagy felháborodva. Értsd úgy, ahogy mondta. Ellaposodott a kapcsolatotok, lehet, hogy lassan véget is ér, mert mégcsak meg sem beszélitek. Ő látja, hogy ennek így nincs sok értelme. Nem azt mondta, hogy szakítani akar, de valljuk be, nem te vagy a fő szerepben, a barátok számára biztosabb pont, mint jelenleg te. És ez miért van? Mert ellaposodott a kapcsolat és alig beszéltek. Ne csesztesd ennyire, ha együtt akarsz vele maradni, vagy szakítsatok. Egyébként egy pár vagytok, ha a kommunikáció nem működik, a kapcsolat sem fog.
2020. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
O reszerol nem mukodik ankommunikacio es nem lenne baj nekem h a baratja fontosabb de szerintem normalis kapcsolatba ilyet nem kene igy mondani na mindegy hagyjuk :D
2020. ápr. 15. 13:04
 4/16 A kérdező kommentje:
Majd ha csaladja lesz es elvileg szerelmevel van egyutt akk is bros before hoes?
2020. ápr. 15. 13:06
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen, normális, működő kapcsolatban ilyet nem mondunk...szóval nyugodtan mondhatja, mert a ti kapcsolatotokra egyik sem igaz.
2020. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez egy életigazság. A barátnőimet kiskorom óta ismerem, együtt nőttünk fel. Ők biztosan sokáig az életem részei lesznek, számíthatok rájuk, mint eddig is. Lehet jobban, mint az 1 hónapja megismert fiúra.. Ezt sokan elrontják, mikor összejönnek vlkivel és csak a fiú/lány létezik onnantól fogva.. Aztán meg mikor szakítanak, kullog vissza a régi barátnőkhöz/haverokhoz az illető.
2020. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Gyerekes, szánalmas fiúcskák mondanak csak ilyet. Oké, látom, hogy tini párkapcsolat kategória, nem is véletlen, hogy tinikoromban sem akartam soha tini fiúcskákkal járni.


Nem is csodálom, hogy ellaposodott a kapcsolatotok, ugyan mitől is működhetett volna, ha a fiúcskád számára csak a haverjai léteznek?

Sajnos sokan még felnőttként is megőrzik ezt az attitűdöt, nem törődnek a párjukkal, a családjukkal, csak a haverokkal. Igazi kretén az ilyen.


A barátok jelentőségét erősen eltúlozzátok. Szart sem érnek igazából. Ideig-óráig melletted vannak, de aztán úgyis lekopik mind. Hogy is lehetne egy tinglitangli barátocskát összehasonlítani egy szerelemmel!

2020. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
( a tini kategoria az jelen esetben az h mindketten 20 evesek vagyunk..)
2020. ápr. 15. 15:56
 9/16 A kérdező kommentje:

Nekem egyaltalan nem az a bajom h fontos a baratja mivel gyerekkoruk ota egymas mellett vannak es azt is elfogadom ha ot valasztana v fontosabb de ha mar oda jut h igy mondja mikozbe elotte nagyon szerelmes volt ,, te vagy a legfontosabb” stb. De azert nem a barataival lesz majd csaladja meg nem veluk fog elni. Azt nem szeretem mikor csak divatbol jonnek ezek a ,, bros before hoes” mondatok es igazabol meg csak baratnak sem hanem havernak mondjak egymast es a baratnojuket pedig lenezik h o csak egy csaj, mikozben attol h “csak egy csaj” lehet normalis es lehet egyben o is a legjobb baratja es elvileg o a fiu masik fele akit szeret es elni akarja vele az eletet..

Most nalunk ok tenyleg jo baratok es en nem mondanam magam r***ancnak es nem csinaltam semmi olyat h igy kapjam meg ezeket a gondolatokat.. csak velemenyeket akartam kerdezni de latom en is h ez azert van mert mar nem a regi a kapcsolat es ezert valtozott meg ez a fontossag is

2020. ápr. 15. 16:03
 10/16 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Mert azért ne hasonlítsunk össze egy pár hónapja tartó és egy évek óta működő párkapcsolatot.

Én több mint fél éve vagyok együtt a párommal, és keresem a balancot közte és a barátiköröm között, mivel a barátiköröm lassan 10 éve az életem része, ő pedig alig 7 hónapja, ezért én is valamennyire a bros before hoes életérzést képviselem jelenleg nőként


Amúgy meg minek tetted fel a kérdést, ha csak egyféle választ vagy hajlandó elfogni ami a te nézőpontoddal ért egyet? Ez nem vall túl érett viselkedésre...


Valamint, miért lepődsz meg egy ilyenen ha pontosan tudod hogy a pasid nem tud és nem hajlandó kommunikálni, ellaposodottnak érzi a kapcsolatotokat? Érezhetnéd, hogy ennek erős szakításszaga van...


22L

2020. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!