Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ha a barátotok azt mondaná, hogy nagyon vékonyak vagytok?

Figyelt kérdés

2 hete vagyunk együtt, még nem látott ruha nélkül csak kis tapi volt ennyi

És mindig megjegyzi,hogy milyen vékony vagyok és ez már kezd zavarni, rosszul érzem magam tőle

Megkérdeztem tőle, hogy zavarja e, azt mondta nem zavarja

Meg egyszer találkoztam az anyukájával és azt mondta, hogy azt mondta neki, hogy anorexiás vagyok meg minden, hát én köpni nyelni nem tudtam..

Meg azt mondta, hogy zavarja hogy az anyja ilyet mondott rólam, ezt hogy érti?

Nagyon aggaszt a dolog..

168 cm vagyok és 50 kg

Tényleg elég vékony vagyok, de szép hosszú lábaim vannal na meg azért nem is vagyok deszka, szóval eddig semmi bajom nem volt az alakommal sőt..meg eddig mindig dicsértek, de ezek után semmi önbizalmam :( :(



2017. aug. 8. 22:20
 1/6 Mádár0218 ***** válasza:
67%

Haver én 182cm vagyok 57kg én is vékony vagyok, nem mert nem eszek hanem mert ilyen az alkatom gondolom neked is :D Engem ennyira nem érdekel hogy ha azt mondják vékony vagyok.


Az anorexiás dolgot meg a csaj úgy értette hogy azért erős és bunjkó volt azt mondani hogy anorexiás vagy


18/F tudom hogy lány válaszát vártad de na xD

2017. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha zavarja, akkor ez van, de hízókúrába azért ne kezdj :). Én mindig is vékony voltam, családi örökség, ha megenném Mo. egész élelmiszertartalékát, attól sem híznák láthatóan... De barátnőm elfogadta, hogy ilyen vékony vagyok.
2017. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

170 cm vagyok 52 kg. Ez kb hasonló mint a tiéd. Szerintem egyáltalán nem vagy anorexiás. Oké persze vékony vagy, de nem betegesen. Ez tök normális főleg hogy izom is van rajtad. (Gondolom, mivel nem mindegy hogy valaki 50 kg de kicsit izmosabb vagy 50 kg de van rajta felesleg) meg persze az sem mindegy kin hogy oszlik el a súly. Van akin egyenletes, mint mondjuk te és akkor szép vékony, de lehet olyan is akinek pl a combján vagy a fenekén meglátszik... nem vagyunk egyformák. De szerintem a magasságod és a súlyod alapján tökéletes alakod lehet és sok lány irigyelné szóval fel a fejjel :D

15/L

2017. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

"2 hete vagyunk együtt, még nem látott ruha nélkül csak kis tapi volt ennyi"

GOndolom 4 hét múlva már ruha nélkül, 6 hét múlva meg már a kukija is meg lesz.. Te is csak beállsz a szépéletű lányok sorába.

2017. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még jobb is, minthogy a volt barátom közölte hogy szedjek fel pár kilót mert amikor átölel, úgy érzi ott se vagyok. Én meg mindig is büszke voltam az alakomra, úgyhogy miután túltettem magam gyorsan azon hogy köpni-nyelni nem tudtam, megmondtam hogy én ilyen vagyok. Ha nem tetszik, akkor séta van, nem fogok változtatni. Be is fogta egyből. Ez így most kegyetlen nem tűnhet, de erre szükség volt. Nem ez az egyetlen dolog amiben ő akart irányítani és nem kellett volna...
2017. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat megnyugtattatok :)

Az meg hogy 2 hét után volt tapi nem tudom miért baj, nem azt mondtam, hogy ott fogdosott..

2017. aug. 9. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!