Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg a barátnőm tesója....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg a barátnőm tesója. Szerintetek megbeszélik miket tudnak, stb egymás pasijáról?

Figyelt kérdés
Mert eskü azt érzem, hogy tud mindent. Lehet persze bemagyarázom. De ugye mindig azt látja az ember amit látni akar. Ugyanis volt egy bi kalandom még 16 évesen. És félek ismeri a srácot akivel voltam. Értitek mi a parám?
2020. ápr. 16. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy mi a problémád...
2020. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az hogy ha mondjuk a meleg tesója ismeri a meleg fiút akivel volt a kalandom akkor elmondhatta hogy volt velem. Ha pedig elmondta akkor lehet ő elmondja a barátnőmnek. Mielőtt még valaki beszólna. Bi vagyok és nem szoktam mással lenni ha van barátnőm.
2020. ápr. 16. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb lenne, ha ezt elmondanád a barátnődnek :/
2020. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mért nem mondod el a barátnődnek?
2020. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kell tudnia...
2020. ápr. 16. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak azért gondolod, hogy nem kell, mert fiú volt ő is, vagy egyáltalán nem akarod megosztani vele?
2020. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Picit buta vagy, de KELL tudnia.

Mond meg neki te, mert ha mástól fogja megtudni, akkor lehet inkább dob, mert ez rá is tartozik.

2020. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindent tud rólad. Kis cicafiú :)
2020. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!