Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha valaki csokolózik, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha valaki csokolózik, mit csinálnak egymás szájában? (úgy értem, a nyelvükkel)

Figyelt kérdés

Bocsánat,hogy furcsán fogalmaztam meg a kérdést.

Van egy fiú,akivel eléggé alakulgatnak a dolgok..

A legutóbbi találkozón pedig meg akart csókolni,én pedig elhúzódtam.

Rengeteg helyen olvastam,hogy ráérzek,vagy majd jön magától...

Amikor láttam,hogy közeledik,akkor egyszerűen bepánikoltam,és csak azon gondolkodtam,mit kellene csinálnom..

Cseppet sem tudtam "hagyni" magam,mondván,hogy majd ő irányít,mert tényleg nincs fogalmam arról,mit hogyan kell..

Valami választ kaphatnék esetleg?:(



2019. okt. 6. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem erre nincs egységes recept, mi például elég különböző módokon szoktunk. Van a vad csók, amikor gyakorlatilag megerőszakolod a másik torkát a nyelveddel (én ezt nem szeretem annyira, de a barátomat beindítja) aztán van amit akkor szoktunk, ha elég nyílván is helyen vagyunk, akkor csak simogatjuk egymás nyelvét, vagy csak éppen összeérintjük és gyorsabb vagy lassabb ritmusban nyitjuk és összébb csukjuk a szánkat. Aztán van a filmes csók, amikor nem is érnek össze a nyelvek (a filmekben a színészek így csinálják) azt annyira nem szeretjük, viszont abban lehet pici ajakharapás is. Az is eltérő, hogy mikor mennyi fog van benne, van, hogy semennyi, van hogy finoman megharapjuk a másik nyelvét (azért úgy, hogy ne fájjon neki :D) így egymás között elég sokmindent ki lehet fejezni egy csókkal.


Az első csók még mindig egy kicsit kínos, nem tudod magad teljesen átadni neki, nekem pl végig az járt a fejemben, hogy fhújj ez az ő nyála xD de aztán idővel összecsiszolódik ez. A lényeg, hogy ne aggódj, nem tudsz semmit elrontani.

2019. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez megnyugtatott egy picit :D

Hát,igen nekem is a gondolataim között volt ez.😂😂

Köszönöm a választ. :)

2019. okt. 6. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!