Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy udvarol egy olyan fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy udvarol egy olyan fiú, aki komoly kapcsolatot akar, és hogyan egy olyan, aki csak szórakozik a lánnyal?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
hát aki komoly kapcsolatot akar az komolyan, aki meg csak szórakozni akar az csak szórakozik
2020. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ha elég ügyes a "szórakozásban", akkor nem nagyon tudod megmondani. Főleg, ha tetszik. Elvakítanak a saját érzéseid, el akarod hinni, hogy komolyak a szándékai, és csak azokat a jeleket veszed észre, amik erre utalnak.


Persze az is lehet, hogy egyikőtök sem tudja, hogy mennyire lehet ez komoly, amíg meg nem ismeritek joban egymást.

Legyen mindig nyitott a szíved, de mindig vigyázz. Első bemondásra nem szabad senki karjaiba omlani, mert az nagyon fájhat utána. Ha igazán tetszel neki, türelmes lesz és nem a szex lesz az egyetlen, amit csinálni szeretne veled.

2020. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
30%
Ügyesen. ;) Két nővel járok. Egyikkel csak szexelek a másikkal pedig komoly kapcsolatot alkotok. Lassan 7. éve.
2020. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Az udvarlas egy fajta szedites. Udvarolhat komolyan, de nincsen komoly szandeka, es forditva :)
2020. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Én magamból kiindulva írom, hogy én mindig komoly kapcsolatot kerestem, de szerintem hasonlóan indul ez is, mintha csak szórakozásból csinálja az ember. Nekem barátnőim csak ismeretségi körből voltak, az mindig bejött, mert hasonló volt az érdeklődési körünk, értékrendünk, stb, így kisebb eséllyel nyúltam mellé. A komoly "udvarlás" a gyakorlatban nálam azt jelentette, hogy kb azonnal elkértem a számukat, nem cseten írogattam, így azért elég hamar ki is derült, hogy álljak-e meg vagy sem, illetve mikor összejöttünk, nem voltak kvázi határok, az életem minden területére beengedtem, mert komolyan terveztem vele. A a gimi vége után az összes barátnőmhöz úgy álltam hozzá, hogy őt feleségül akarom venni. Aztán az utolsóval sikerült is :D igaz, hogy 2 hónap után volt egy 10 hónapos szünet, de csak visszataláltunk egymáshoz, 3 éve együtt vagyunk, esküvő, és mosn5 hónapos a kisfiunk :)


Összefoglalva, mert miután leírtam, jutnak eszembe még dolgok, talán onnan látni, hogy komolyan udvarol egy fiú, hogy tervez veled a jövőre nézve, tervei vannak, céljai, és ezekbe be is avat.


(29f)

2020. ápr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!