Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon komoly kapcsolatot akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon komoly kapcsolatot akar vagy csak baratok extrakkal?

Figyelt kérdés
Vam egy fiu akit eleg regota ismerek, de nemreg kezdtunk el beszelni. Ez a fiu nagyon bejott nekem egy darabig, de mostmar kicsit taszit magatol. Minden nap megkerdezi milyen napom volt, stb stb es egyebkent tok normalis es aranyos. kb 1 honapja volt arrol szo hogy tobbet akar mint baratsag, de viszont talalkozni nem akar, es valahonnan hallottam egy pletykat hogy kihasznal nagyon egy lanyt. Nem hiszem hogy komoly kapcsolatra vagy ismerkedesre vagyik... ti hogy latjatok?

2018. márc. 12. 22:03
 1/1 anonim válasza:
Hali.. szerintem ezt az üzeneteiböl letudod szűrni..ha szexre utaló üzenetei vannak akkor nagy valószínűséggel kihasznál
2018. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!