Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak arra ha azt írja,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak arra ha azt írja, hogy “játszok”?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel elég régóta beszélek csak sehogyan sem, hogy találkozzunk, de nem itt a lényeg. Tehát minden egyes nap amikor beszélni kezdünk a “szia mizu” a kezdőpont, főleg ő szokott előbb rámkérdezni így aztán nekem marad a visszakérdezés és mindig azt írja, hogy “játszok”. Vagyis ő rengeteget játszik gépen különféle játékokkal, már minden játékról beszéltünk, kérdeztem róla, mesélt sokat.. de most ha még egy jó párszor ezt fogja csinálni miközben ír nekem nem fogok tudni rá mit mondani. Nem arról van szó, hogy engem sem érdekelnek egyáltalán ezek a dolgok de már eléggé sok, hogy folyton erre kellene valamit válaszolnom.

2020. ápr. 19. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire "színes, érdekes" személyiség, nem lehet, hogy hanyagolnod kellene?
2020. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Írd neki, hogy jó játékot és utána rögtön vezetheted is el bármilyen másik témába a beszélgetést. Attól, hogy játszik, nem kötelező a játékról beszélni.
2020. ápr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha játszik azt nem tudja megállítani és két dologra nem lehet figyelni ha ép olyan meccsben van.


Bár én személy szerint akkor inkább a játékra nem figyelek oda és szarabb teljesítményt nyújtok de legalább válaszolok az illetőnek. Vagy ha semmiképpen nem akar írni mert játszik akkor fejezze be a játékot és utána ne kezdjen bele másikba. Fél órát tudtok várni.


De amúgy a srác szerintem nem ez a kategória hanem csak szimplán nem érdekli semmi a játékon kívül.

2020. ápr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Esetleg azt meg írhatod olyankor neki, hogy minek játszol úgy is noob vagy :D

Valamit fog rá írni szerintem xD

2020. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond azt h nagy kár mert videosexelni akartál vele, de így elúszott.
2020. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!