Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki? (Hosszú és bonyolu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? (Hosszú és bonyolult sztori)

Figyelt kérdés

Ez elég hosszú sztori lesz.

Még decemberben megismertem egy srácot.

Hetekig találkoztunk, mindennap beszéltünk, szóval minden jó volt.

Egyszer azt mondta hogy ő nem érez irántam úgy ahogy én, szóval nem szeret,de maradjunk barátok.

Rá pár napra, mondta hogy lehetnénk barátok extrakkal...

Én meg belementem, mert hát miért is ne, jól érezzük magunkat... Stb

Es ezután heti 1-2x találkoztunk és minden nap beszéltünk

Kb egy hónapja írta, hogy mostantól kevesebb ideje lesz rám, mert tovább dolgozik, meg tanulnia is kell a vizsgájára.

Jó oké

És ezekután szinte mindenre csak egyszavas válaszokat írt.

Én megelégeltem és egyik reggel nem irtam neki.

Ennek már több mint egy hónapja.

És még egyszer odaadta az egyik pólóját is, hogy érezzem az illatát, amikor nincs velem.

És igazából nem tudom,azt sem hogy akarok még tőle valamit.

De ugy megszeretnem vele beszélni a dolgokat.

Bocsánat, ha hosszú és bonyolult lett😕

És ha számit valamit 17/l és 20/f


2020. márc. 19. 17:49
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
Szerintem hagyd inkább
2020. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellett volna belemenned. Nekem kicsit úgy tűnik mintha kihasználta volna azt hogy tetszett neked. Attól függetlenül barátok voltatok és írhatott volna neked, csak nem akart. Én nem írnak neki a helyedben.
2020. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne😑

Még csak 17 vagy és nem érdemes ilyenekért aggódni, te is tudod h csak ez van. Ne erezz többet mert csalódni fogsz

2020. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ez nem baratsag. csak kihasznalta h tetszik neked..sztem hagyd
2020. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!