Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek már fordult elő ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek már fordult elő ilyen ciki dolog?

Figyelt kérdés

Egy lány ismerősömmel elég intim viszonyba kerültünk, de már nagyon besokkaltam tőle ezért letiltottam. Na ügye pechjemre a csajjal egy suliba jártam, elmesélt töviről hegyire mindent a barátnőinek és többször is volt amikor oda jöttek hozzám és majd az egész suli előtt leégettek.

Most snapchaten talált meg, mert még mindig odáig van ertem. Pedig mar elmondtam neki hogy nekem csak szexre kellett. Hogyan állítsam le?


2020. ápr. 21. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Markolgasd még a jancsikát és ne találj ki meséket.
2020. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem kitaláció ember..
2020. ápr. 21. 17:54
 3/10 Quorra08 ***** válasza:
100%
Ö...hát még nem nagyon voltam hasonló helyzetben, de szerintem tisztán mond meg a lánynak hogy eleged van belőle, ha tényleg ez az igazság. Mond el neki hogy nem akarsz vele lenni. És szerintem az elmondtak alapján eléggé társaságot kéne válltanod. És nyugi🙂
2020. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Quorra08 ***** válasza:
100%
Amúgy hány éves vagy?
2020. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha megvolt közöld vele te csak egy éjszakára kellettél és ha a többi lány is tetszik neked velük is csináld.
2020. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

23 vagyok

Hat probalom fűzőgetni a barátnőit, de a legtöbb még szűz

2020. ápr. 21. 18:33
 7/10 Quorra08 ***** válasza:
48%
Haver! Vedd már komolyan. Ilyet csak az írhat aki maga is ilyen
2020. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Quorra08 ***** válasza:
Bocsi kevin777 nek írtam. Amúgy ha 23 vagy akkor szerintem lassan el kéne kezdened keresni az igazit. A 23 már az a kor amikor a fiúknak udvarolni kéne kezdeni.
2020. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még nem éltem magam ki teljesen
2020. ápr. 21. 18:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nálam fiúval volt ugyanez a helyzet, annyi különbséggel hogy köztünk nem volt semmi intimebb dolog. Volt pár mozizás meg a suliba is rengeteget beszéltünk mivel osztálytársam volt,de amikor rájöttem hogy ez kezd egyre kínosabb lenni,mert nincs közös téma,sokadik lepattintásra se vette a lapot. A srác teljesen rám volt kattanva. Próbáltam neki célozgatni, hogy szerintem maradjunk csak barátok, de egyszerűen nem fogta fel. Sajnos vannak ilyenek, akikkel nem lesz olyan hogy szakítás után jóba maradtok. Ilyenkor ki kell tudni mondani a tutit, hogy részedről vége és te semmit se akarsz tőle.
2020. ápr. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!