Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretitek, ha egy kicsi smink van a lányon?

Figyelt kérdés

Pl: szempillaspirál, nem kirívó, de szép rúzs,barna vagy fekete szemceruza:)

Ha szeretitek, miért? Mi tetszik benne a legjobban?(Mármint nem feltétlenül kell ennek a smink kombónak lennie:D)Vagy csak esztétikailag tetszik?

És,ha nem tetszik miért nem? Túl mű hatást kelt?(Bár Szerintem a kicsi natúr smink, még sokat is dobhat a lányon, de, ha van rajta rengeteg vakolat az már műhatást is tud kelteni)



2020. ápr. 29. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
A vörös rúzs szexi.
2020. ápr. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
46%
Hát ha van egy kicsi, de csak úgy érzékileg az jól tud kinézni. Csak természetesen!
2020. ápr. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Bácsi vagyok én már rég, de nem akarok bácsis lenni azzal, hogy ebben a korban még nem kéne. A lényegre térve: hétköznapokon, ha nem veszem észre, csak megfordulok utánad, hogy Hű, de szép arca van ennek a lánynak, akkor jó.

Alkalmakra lehet erősebb is, csak közönséges ne legyen.

2020. ápr. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

A legtöbb lány próbálja már szerencsére (ahogy én is) csak a szemöldökét megcsinálni, egy kis szempillaspirál esetleg korrektor. Van aki esküszik a tus-ra is, vagy a szájfényre. Ez eddig egy fiúnak sem volt ellenére akivel akár csak barátkoztam.

16/l 2 éves kapcsolattal :)

2020. ápr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

A barátom azt vallja, hogy semmi smink.

Viszont amikor ismerkedtünk, akkor alapozóztam mindig amikor találkoztunk, illetve volt olyan korszakom amikor mindig tettem, mert pattanásos voltam. Most konkrétan nem tudom elviselni, annyira idegesít ha valami van az arcomon.

Szerintem szolidan belefér kiemelni a vonalakat, de egyébként felesleges.

Még annó volt egy lány, aki azt mondta ha valakinek megtetszek, akkor azért tetszek meg, mert én vagyok, nem pedig a vakolat miatt.

Teljesen igaza van.

18l

2020. ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Igen! :) Jöhet.
2020. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!