Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A teltebb ajkakat ciki kifesteni?

A teltebb ajkakat ciki kifesteni?

Figyelt kérdés

A szám nem túl széles, viszont elég dús ajkaim vannak.

Nagyon szeretek mindenféle árnyalatú rúzst használni,viszont közösségben nem nagyon merem hordani.

Tudom,hogy most az ilyen száj divat,de én pont emiatt nem merek így mutatkozni,mert rengetegen rámondanák,hogy plasztika. Egyébként is rühellem ennek a trendnek a népszerűsítőjét, Kylie Jenner-t.

Szóval...csak azért is magamra kenjem azokat a rúzsokat amikor kimozdulok itthonról,vagy felejtsem el örökre?



2017. jan. 2. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most akik ismernek, tudni fogják hogy nem töltötted fel az ajkad, ismeretlen meg csak nem fog rátámadni.

Én úgy örülnék ha telt ajkaim lennének, egyfolytában rúzsoznám magam:D Szóval légy bátor, nyugodtan fesd ki, otthonra nincs is értelme.

2017. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, ennyi erővel ha egy lány akit utálsz használ szempillaspirált, akkor te nem? Használd nyugodtan, kétlem, hogy bárki megszólna miatta (vagy ha mégia, akkor azzal az illetővel van a baj, ha plasztikáztattad volna se lenne senkinek semmi köze hozzá)
2017. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődjél mással, ahogy neked jól esik , úgy legyél azt kész, elég, ha önmagadnak megfelelsz, mindenkinek úgy se tudsz tetszeni, különben is , ha szépek az ajkaid, meg már csak ha természetesek is, te tudod, hogy természetes, ha meg természetes, akkor meg már eleve jól is néz ki, az meg nem baj szerintem, ha kiemeled, akinek nem tetszik, így járt, te tudod, hogy eredeti, te úgy tetszel magadnak, akkor ne hagyd már ,hogy gonoszkodók-fanyalgók lebeszéljelenek róla. Puffogjanak csak magukban, téged ez ne érdekeljen, ha valakinek problémája van veled, az nem a te problémád, hanem az ő problémája. Meg amúgyis, tökre senkinek semmi köze hozzá, hogy te hogy nézel ki, meg hogy akarsz kinézni. Magadnak kell, hogy tetsszél, hogy ne dilemmázz, és jól érezd magad a bőrödben! Más nem tudja magát a bőrödben érezni, ha neki nem tetszik, ő baja, neked viszont úgy tökéletesen megfelel. Akivel gondolkodásbelileg egy szinten vagytok, az elfogadna úgyis, hogyha föl lenne töltve az ajkad, aki meg nem fogad el, és beléd köt, az miért érdekel, azzal nincs mit beszélned.
2017. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne hülyéskedj már, pont hogy a rúzsok a telt ajkakon néznek ki szépen.

Első válaszolóhoz hasonlóan, ha nekem telt ajkaim lennének tutira mindennap rúzsoznám magam, és nagyon nagy rúzskollekcióm lenne már mostanra :D Sajna nem vagyok ilyen szerencsés.

2017. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!