Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakiknek van valamilyen ötlete?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakiknek van valamilyen ötlete?

Figyelt kérdés
A barátomnak nem sokára lesz a szülinapja és kicsit el vagyok bizonytalanodva hogy mit adjak neki ajándékba. Persze mondta hogy nem szeretne semmit csak velem lenni de mégis szeretnék valamit adni neki. Fiúk első sorban hozzátok fordulnék, ti mennyire örültök a kézzel készített ajándékoknak? Előre is köszönöm:))

2020. ápr. 29. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél kreatívabb egy lány annál jobb, de a barátod te ismered, te jársz vele. Gondolj bele, ír valaki valamit, megfogadod de a barátod nem jól reagál. Ki a hibás?
2020. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem adj valami szemelyesebbet,peldaul vannak azok a dobozok amiket egymasba teszel,szetvagod az oldalait es oda ragaszgass kepeket kettotokrol vagy irj neki kis cetliket,hogy miert szereted es mit szeretsz benne.
2020. ápr. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, első válaszoló igazad van és köszönöm.

Én is ilyesmi ajándékra gondoltam csak egy ilyen vajon nem lenne jobb egy évfordulóra mint szülinapi ajándéknak? Vagy szerintetek mindegy?

2020. ápr. 30. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer kaptam az exemtol egy üvegben kis papirokra irva okokat hogy mit szeret bennem és közös emlékeket annál édesebb ajándékot sosem kaptam meg
2020. máj. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!