Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a titka azoknak a tini...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka azoknak a tini csajoknak akik allandoan valamilyen fiuval beszelgetnek?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok,hogy van egy baratnom akinek ha megnyitom a messengeret min. 10 helyesebbnel helyesebb fiuval beszelget vagy talalkozik? En mindig varok,hogy valamilyen uj emberrel megismerkedhessek de senki nem jon az eletembe.Felreertes ne essek nem vagyok feltekeny szerintem szep lany de nem az a kiemelkedoen gyonyoru modell szeru csajszi.
2016. aug. 30. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
titok a lábuk között van
2016. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
74%
Szerintem az, hogy közvetlen.
2016. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Sokszor nehéz rájönni, de bizony az illatnak (testillat) tudatos érzékelés nélkül is óriási szerepe van. Ha ez ráadásul egy kedves, megnyerő személyiséggel párosul, akkor nincs megállás.
2016. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Azért mert sok nő egy beszélő gép és fog magának mindig vkit, akár több fiút akinek lökheti a szöveget, együtt ökörködhet.
2016. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Oké ezt értem de hol találkozik ilyen emberekkel,es lesznek rogton olyan joban hogy telefonszamot is cserelnek?


Egyebkent koszonom a valaszokat ment a zold mancs:)

2016. aug. 30. 20:36
 6/12 anonim válasza:
80%
lehet van fiútestvére és simán tudja hogyan kell pasikkal barátkozni, vag a nagrészük a tesója haverjai sb
2016. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

"esznek rogton olyan joban hogy telefonszamot is cserelnek?"


Elárulom, messengerhez nem kell telefonszám, csak Facebook...


Amúgy önbizalom, közvetlenség, ennyi a titok.

Te meg csak "mindig varok,hogy valamilyen uj emberrel megismerkedhessek de senki nem jon"

Hát ő nem vár, hogy jöjjön, hanem tesz az ügyérdekében.


Hogy hol ismerkedik? Bárhol. A boltban, a játszótéren a kistesóval, a fagyizónál... akárhol.

2016. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Én például ha volt egy párkapcsolatom, akkor a barátomon keresztül ismertem meg sok új embert. Suliban szinte csak fiúkkal vagyok jóban, bár messengeren kb 2-3 embernek írok rendszeresen. Bennem szeretik, hogy baromi közvetlen vagyok és őszinte. Sajnos ez nem mindig jó, hiszen mindig van párkapcsolatom, de mindig bepróbálkozik valami haver, amit ilyenkor sajnálok, mert úgysem lesu eredménye a dolognak és egy idő után zavar, hogy állandóan vissza kell utasítani és nem adja fel. Volt akit meg is fenyegettem, hogy elkapom és rendesen helybenhagyom, ha nem hagyja abba a zaklatást, de az már elég durva eset volt. Amúgy meg barátként tekintek mindenkire, kivéve persze a páromra. Talán azért is leszek hamar jóban sok sráccal, mert nem állok le tenni magam, ugyanúgy benne vagyok bármilyen állatkodásban.
2016. aug. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ő nem csak várja hanem tesz is érte.
2016. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Talán azért mert nyitott, közvetlen és biztos hogy nagyon szél is lehet akkor
2016. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!