Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérdezzek a lánytól ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezzek a lánytól ha olyat ir hogy nem nagyon lehet rá válaszolni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 30. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű kérdezd meg tőle, hogy : "Miért kérdezel olyat amire nem tudok válaszolni ?"
2020. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De nem kérdez..

Pl én irok neki valamit és ő irja hogy "na ugye". Ez csak példa

2020. ápr. 30. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem is akar beszélgetni veled.
2020. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha olyat ír amire nem tudsz írni és úgy érzed azzal kapcsolatban már kibeszéltétek a dolgokat akkor kezdj egy új témát.

Pl.: és amúgy milyen filmeket nézel? vagy valami ilyesmit. A lényeg, hogy jó sok ilyennel fogsz még találkozni és neked kell ötletesnek lenni, hogy érdekesnek találjon. Konkrét választ erre nehéz adni :D

2020. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2020. ápr. 30. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ezeket véletlen szoktam írni ha közben mondjuk magyarázok valakinek és nem tudok teljesen figyelni a másik beszélgető partneremre. Vagy az is lehet hogy nem tud uj témát felhozni és azt várja hogy te lépj.
2020. máj. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az is lehetséges
2020. máj. 2. 00:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha számodra igazán fontos, és szereted, ismered,akkor tudni fogod,hogy mit reagálj, válaszolj,vagy kérdezz tőle.

Ellenkező esetben ...

2020. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!