Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miket kérdezzek egy visszahúzó...

Miket kérdezzek egy visszahúzódó lánytól?

Figyelt kérdés
Pár napja beszélek egy lánnyal, de viszont nem mindig megy gördülékenyen a beszélgetés. Tervezzük, hogy találkozunk, de így.. Milyen témákat dobjak fel?
2017. júl. 22. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Hobbija van? Ha van akkor arról, bár nekem a leírás alapján otthonülősnek tűnik, azokkal nem sok téma van,én egy ilyen típusú sráccal ismerkedtem, nem tartott sokáig
2017. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármiről, csak legyél nagyon laza. Ne erőltess semmit, mert ha látszik te rajtad hogy zavarban vagy, kínos, meg ilyenek, meg erőlködsz, akkor ő is úgy fogja nagyon érezni, és csak rosszabb lesz.


Ne kérdezősdit játssz.. Attól hogy visszahúzódó, ő is egy személy, akinek magától meg kell tanulnia beszélni. Beszélj úgy vele, mint egy normális emberrel, és majd ráfog jönni magától, hogy írnia kéne valamit, meg neki is hozzá kéne tenni magát a beszélgetéshez.

2017. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon visszahúzódó vagyok, de ha valaki érdekel, azzal tudok beszélgetni.

Nemrég nagyon nyomult rám egy srác, akitől a hideg kirázott, de nem voltam vele bunkó (úgy viselkedtem vele, mint bárki mással), ezt ő jó jelnek vette, és elkezdett írogatni.

Nem azért válaszoltam neki tőmondatokban, mert nem tudok beszélgetni, hanem mert reméltem, hogy veszi az adást.

Nem tette. Le kellett koptatnom kertelés nélkül. Sz*r volt :/

2017. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1#

"otthonülősnek tűnik, azokkal nem sok téma van"


Azért ez nem feltétlenül igaz mindenkire. Teszem azt, könyvekről, filmekről, zenéről, sportról, világban megtörtént eseményekről... végtelen dologról lehet beszélgetni akkor is ha valaki nem annyira "szociális".


Szóval az h valakivel jól el tudsz-e beszélgetni sztem semmi köze h visszahúzódó vagy nem, a lényeg h milyen emberek vagytok és mennyire passzoltok össze, gondolkodtok hasonlóan..

(Visszahúzódó beszélgetési témakörök? Nem is értem... :D)

2017. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"otthon ülősnek tűnik" - attól hogy valaki nem jártatja a pofáját 24/7 az nem azt jelenti. Vagy nem tud mit hozzá fűzni, nem érdekli a közönséges ratyi téma amiket az emberek "szeretnek" beszélni (én is unom a semmilyen témkat, melo helyen is untatnak a vacak pletykák, a semmilyen hétköznapi témák).

Párommal és a számítógép szervízes faszival tudok értelmesen elbeszélgetni úgy hogy érdekel is a téma/tudok hozzászólni.


Alkotás/kreativítás/grafika/szobrászat megy s érdekel; tervezések, grafikai programok stb (PC), MMORPG, varrás (pl 6éve rendesen szolgál 2 táskám is amit magam csináltam, csak a színe fakult ki, de az anyagot le lehet cserélni.)


Ha értelmes emberrel találkozom megered a nyelvem.

Persze ha beszélnek hozzám s kérdeznek válaszolok, de ha nagyon olyan dolog, ami hidegen hagy rájuk hagyom.


Nem vagyok antiszoc csak unalmasak vagy éppen tudom milyenek az emberek. XD


5 éves kapcsolatom van, szeretek eljárkálni, de ugyanúgy szeretek kidögleni az ágyamon s rajzolni/alkotni, de ezt pl a lenti tó melletti játszótéren is megteszem olykor. (mondjuk a papír ceruza 24/7 nálam van)

Kockulni is jó pihinek, sütni-főzni s elküldeni az muszlin ismiknek feltölteni az elkészült kaját amikor koplalnak a vallásuk miatt xD (trollkodásért trollkodással fizetek)


Hobbi s mi érdekli a másikat az egyik legjobb téma, mert ha van közös pont ki lehet bontakozni.


24/N

2017. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!