Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elküldjem neki a levelet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldjem neki a levelet?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy fiú akibe nagyon belezúgtam, és ezt elszeretném mondani neki. Emlékezetessé akartam tenni, így írtam kézzel egy levelet. Megszereztem a lakcímét is meg minden, viszont amikor beszélünk mindig én írok rá először, én kérdezek hogy ne akadjon meg a beszélgetés. Barátnőm és anyukám szerint ez zaklatásnak számít, viszont a srác aztmondta hogy ő nemszeret kezdeményezni, és megvárja míg a másik kimondja hogy tetszik neki. Szerintetek elküldjem neki a levelet? (postán)

2020. ápr. 30. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Hány éves a srác? Én személy szerint nagyon örülnék, ha egy olyan szép lány mint Te kézzel írt levelet küldene. Sztem ez nem zaklatás, küldd el nyugodtan.

16/F

2020. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Elég menő manapság egy kézzel írott levél. Én ugyan nem fiú vagyok,de örülnék neki nagyon.

31/n

2020. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát, inkább facen írd. Otthon lehet valaki más fogja felbontani xd
2020. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Elég tahó dolog lenne másnak címzett,személyes levelet felbontani..
2020. ápr. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jobb lenne ha személyesen vallanád majd be neki (tudom, hogy ez most a karantén miatt nehéz). Akkor láthatnád hogyan reagál, milyen az arckifejezése. Ha elküldöd neki akkor ezek mind kimaradnak, illetve azt sem tudjuk hogyan reagál rá. Fogjuk rá, hogy azzal még semmi baj hogyha ő nem kezdeményez és megvárja még a lány teszi meg az első lépést, de attól lehet jeleket adni. És az hogy te írsz rá mindig, te kérdezel hogy ne akadjon el a beszélgetés nem valami jó jel. Ha mindenféleképpen tudatni akarod vele, hogyan érzel akkor inkább személyesen tedd szerintem.
2020. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végül elküldtem neki, és visszautasított.
2020. ápr. 30. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha ez így van vszeg nem ér annyit h tovább idegeskedj miatta....
2020. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fel a fejjel
2020. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!