Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még elküldjem a szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még elküldjem a szerelmes levelet vagy más késő? Sajnos láttam az előbb hogy a kiszemeltem megváltoztatta az insta prof képét amivel egy gyerekkel csókolózik, . többi lent-->

Figyelt kérdés
Írtam neki egy szerelmes levelet több hetet kínlódtam vele míg összeállt erre most látom mikor végre kész hogy az insta prof képén egy kölökkel smárol, mondanom sem kell hogy felment bennem az ideg, érdemes lehet még elküldeni, vagy hagyjam és várjak megint éveket míg újra szabad nem lesz? vagy ostromoljam?

2018. nov. 13. 00:36
 1/5 egyre ***** válasza:
37%
kűdd e nöki oszt legyen tücskölés
2018. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
84%
ne küldd el, van párja.
2018. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Küldd el!
2018. nov. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Valami pedofil lehet ha gyerekeket csókolgat... Inkább jelentsd fel, mehetsz hozzá a börtönbe látogatni, ha lecsukják kiskorú molesztálásáért.
2018. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Abban reménykedem hogy ez csak egy hirtelen fellangolas... nagyon magam alatt lennék ha megint elveszitenem... egyébként 20evesek vagyunk én is ő is meg a "gyerek" is.
2018. nov. 14. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!