Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki csúnyán megbántotta a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csúnyán megbántotta a másikat annak adnál még esélyt?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, egyszer megbántott, másodszor is meg fogja tenni
2020. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lazy Lover ***** válasza:
44%
ha bocsánatot kér talán igen
2020. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nekem kéne adnom esélyt annak, aki másikat megbántott:
2020. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen, mindenki hibázhat. Viszont ez max egy alkalom lehet, mert ha többször ugyanúgy megbánt, akkor valószínűleg nem fogta fel, mennyire fájt.
2020. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így megmondani. Attól függ miben bántotta meg. Mennyire fájó pont, mennyire lehet túllépni rajta. Ha nem szeretnéd kiírni mi történt privátban leírhatod és akkor adok tanácsot.
2020. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát engem nehéz "csúnyán megbántani" így biztos nem.Nem adok másoknak még egy esélyt,hogy még egyszer összetörjenek.
2020. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az én tapasztalatom az, hogy kutyából nem lesz szalonna. Megváltozni meg lehet, sőt még gyönyörűséges is lehet minden egy jó ideig, de idővel senki nem tudja önmagát megtagadni és visszatérünk oda, hogy megint meg fog bántani. És akkor fogod a fejed, hogy minek kellett megbocsátani.
2020. máj. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!