Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tudnák tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tudnák tenni?

Figyelt kérdés
21/F vagyok egyetemre járok (szüleim erőltették,de a jegyeim kiválóak). Az ötödiken lakunk egy kétszobás lakásban. Saját szobám sosem volt. Emiatt még barátnőm sem volt. Szégyenlem azt hogy nem vagyunk gazdagok, hogy ilyen körülmények között élünk. A kezeim meg vannak kötve mert egyetemre járok. Nem merek kezdeményezni, emiatt egy lánynál sem. Lehet hogy gyáva vagyok, de nem akarok szégyenkezni. Nem tudom hogy elfogadni ezt a helyzetet, abban biztos vagyok hogyha folytatom az egyetemet, egyszer sikeres leszek, és pénzem is lesz. Csak nem most. Otthonról nem tudok elköltözni, a kollégium nem opció. Van aki hasonló cipőben jár mint én, vagy átélte a helyzetet? Esetleg megosztaná velem hogy tudott ezen a szégyen érzeten felülkerekedni? Azt viszont ne mondjátok légyszi, hogyha szeret a lány elfogad igy is, mert már unom ezt a gondolatot...ez nekem nem segít semmit.

2020. máj. 5. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
tudnék*
2020. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SZerintem fogd fel másképp: légy hálás hogy van hol laknod, illetve hogy egyetemre járhatsz. Nemtudom mennyi van még hátra belőle, viszont én a helyedben munkát keresnék és elköltöznék otthonról :)
2020. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tudnék*
2020. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még 3 évem van hátra...egyetem mellett viszont nem tudok olyan munkát találni amivel keresnék annyit, hogy elköltözhessek.


Tudom, hogy írják helyesen, azt hogy 'tudnék' csak figyelmetlen voltam...

2020. máj. 5. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan párom, aki a tesójával élt egy szobában és kis házban éltek, mellette pedig a mamája lakott (egy telken belül) aki sokat járkált át.


Egyik volt lány osztálytársam nagyon kis lyukba lakik, a falak omladoznak, nincs szobája, nincs rendes házuk és esős időszakokban beázott, de mégis a lány szép és talált maga mellé párt is.


Én sem lakom nagy házban és nincs sok pénzünk, de mégis találok párt magamnak.


Ha tényleg szeretmi fog téged egy lány, akkor elfogja fogadni a körülményeket is ahol élsz.

Nem mindneki élhet palotában és nem mindneki lehet pénzes.

De ezekről a körülményekről nem te tehetsz, és igen, örülj hogy van ház ahol élhetsz és megvannak azok a dolgaid amiket te szeretnél.

Emiatt meg ne félj lányoknál kezdeményezni.

Majd ha nem érzitek jól magatokat nálatok, akkor a lányhoz is átmehettek.

2020. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!