Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és eddig csak csikló izgatással végeztem önkielégítést. Most viszont meg szeretném próbálni az ujjazást, de amikor odaér az ujjam egyszerűen azt érzem, hogy nem vagyok képes megtenni. Másnál is fordult mar elon ilyen? Mit tanacsoltok mit csináljak?

2020. máj. 6. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy érzek. Mondjuk én már elengedtem magamban ezt a dolgot, nem erőltetem csak a végén az lesz belőle hogy nem fogom élvezni. Majd ha tényleges késztetést érzek rá akkor megteszem
2020. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy ideig én is ezt csináltam, majd idővel elkezdett érdekelni a g pont is.

Először mindenképp ha kipróbálod ne száraz ujjal csináld, mert fájni fog.

És persze először finoman nehogy felsértsd a bőröd mielőtt a hüvelybe nyúlsz.

Egyébként pedig nincs semmi okod aggódni, majd idővel ha kedvet kapsz hozzá kipróbálod.

De csikló izgatásnak is van több fajtája, néz neten utána ha érdekel.

2020. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor ujjazom magam. Dörzsöld a csiklódat amíg jól benedvesedsz utána becsusszantod az ujjad,nem fog fájni.. szárazon ne, ne így indítsd, hanem a csikló ingerléssel. Én hason fekve szoktam csinálni hüvelyi és csikló orgazmus is van olyankor, sajnos nem is bírom sokáig, hamar elélvezek így, az erős stimuláció miatt. Ne add fel, menni fog👍
2020. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Megtehetem neked
2020. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!