Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találtam egy nagyon gyönyörű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy nagyon gyönyörű lányt csak az a baj h nagyon messze lakunk egymástól es nem is nagyon beszélünk de en beleszerettem a szepsegebe mit tegyek h beszéljen vele?

Figyelt kérdés
segitsetek kérlek :'DDD

#ismerkedés #Facebook #lány #távkapcsolat #nem akar beszélni velem:(
2015. aug. 22. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Miert nem beszél veled? :D
2015. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat nemtudom... nem beszéltünk sokat, mondjuk ha rairok akk visszair meg minden de csak válaszol a kerdesemre h igen oké aha stb...
2015. aug. 22. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már egyáltalán? Egyébként szerintem mondd meg neki, úgyis messze lakik szóval nincs mit veszítened.
2015. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem nemtalalkoztunk meg soha, de szerintem nem nagyon erdekelné...
2015. aug. 22. 21:54
 5/6 anonim válasza:
mi a csajnak a neve? majd én felszedem neked! :DDD
2015. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
xdd oké am enyedi Ágnes
2015. aug. 30. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!