Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, bunyóztatok már? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bunyóztatok már? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Mi miatt történt a hajbakapás? Ki volt a másik fél? Mi lett a bunyó vége?

2020. máj. 8. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
nem lány vagyok de egyszer kettő lány ismerősöm összeverekedett csak mert az egyik leírta (a már foglalt)palinak hogy leszopná a fiúvécében
2020. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem süllyedek le erre a szintre, viszont egyszer olyan ideges lettem osztálytársamra, hogy tarkónb4sztam miután egész nap szívatott egy osztálykiránduláson. Nem ütött vissza, nem kaptam semmit, mert egy teli iskolabusz hátuljában történt, azóta már mindenki meggyűlölte azt a lányt.
2020. máj. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
63%
Igen, csakis kizárólag azért, mert az évfolyamtársam egy észkombány, és elkezdte ráncigálni a pólóm, erre fogtam, és fasbarúgtam. A bunyó vége, pedig az lett, hogy ő kapott egy osztályfőnökit, engem meg nem mert beárulni.:)
2020. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Hú ezek nagyon durvák tudnak lenni, amíg nem láttam csajokat verekedni nem is gondoltam volna hogy ennyire képessek megalázni egymást.
2020. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
#3 Elmeséled nekünk szűk, családi körben, hogy mi az a kombány? Eszik vagy isszák? Esetleg valami állat ami a kombájnok törzsébe tartozik, és a mezei kombájnok családjába? Válaszodat el sem tudod képzelni, mennyire várom már.
2020. máj. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Más lánnyal nem verekedtem össze, általában ha ilyen történt, akkor valamelyik hímnemű iskola társam talált meg.

Pl. Még általánosban (talán 7.-ben) az egyik srác (aki erősen SNI-s volt és indokolatlanul agresszív) egyszer megtalált magának, elkezdet csesztetni, beszólogatni én meg bármennyire is visszahúzódó személyiség voltam nem hagytam magam. Visszaszoltam, erre nekemjött én meg próbáltam védeni magam, tehát tulajdonképpen összeverekedtünk. Mi lett a vége? Egyszer csak belefáradtunk, becsöngettek és sorba álltunk mikor láttuk, hogy jön a tanár.

2023. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

igen, mert karatezom :p

kuzdo edzesek a legjobbak

#cicaharc :')

2023. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a nővéremet láttam egyszer verekedni egy csajjal. Tulajdon képpen a csaj engem akart csicskáztatni, meg csúfolt stb. és azért tört ki a verekedés.
2023. márc. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7

Milyen öves vagy?

2023. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még általánosban 7 osztály vége felé kaptunk egy új lányt az osztalyba. Mindenkivel balhézott, beszólogatott és verekedett. Ezt a verekedést nem kell túl komolyan érteni, megpofozott egy két csajt, megtépte őket, karmolt. Ez nem is zavart még mert őket én is szívesen megtéptem volna,na de amikor az egyik fiú osztálytársunkat azért hátbarúgta, anélkül, hogy bármi indok lett volna rá (meg ha indok van ez akkor is genyó) akkor lett elegem és először csak kiabáltunk, majd nekem jött. Ahogy a 7es válaszoló, úgy én is pont karatezom és így amit ütött nekem hasra azon szinte csak nevettem. Én nem bántottam őt, csak földrevittem és feszítettem az egyik karját de tudom, hogy fájt neki
2023. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!