Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen csókolóztatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen csókolóztatok először? És milyen?

Figyelt kérdés
Nemet is írjatok lécci

2020. máj. 9. 02:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Ma vagy 3x láttam azt a kérdést hogy milyen csókolózni...

Ilyen nehéz utána nézni valaminek?

2020. máj. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
#1 Mibe fogadunk, hogy ez ugyanaz az ember?
2020. máj. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
# 1 koszonom a ”segitseged”.🙄😒
2020. máj. 9. 02:19
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Tuti hogy ugyanaz.. Kérdező, tekerj lejjebb itt van egy csomó hasonló kérdés, olvasgasd azokat
2020. máj. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Még ha nem is a kérdésre válaszoltunk, de adtunk tippet hol tudsz erről többet olvasni.Ott is választ kapsz a milyenre na meg a nemre és a korra is.Sőt van aki el is meséli az élményét.
2020. máj. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
#2 Igen, bár ha nem is visszatekeri hanem google-ba rákeres akkor is kiad egy csomó ilyen kérdést.
2020. máj. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%

Valahogy sejtettem hogy össze fognak téveszteni a #2 kollégával.. #4 vagyok, egy másik akinek 71-e van. :D

Nem visszatekerésre gondoltam hanem itt válaszok alatt vannak kapcsolódó kérdések. Mindegyik ugyanerről szól. De persze a Google is jó tipp.

Kérdező te pedig örülj hogy ilyen hamar választ kaptál. Mindenki unja ezeket a kérdéseket; valamiért most nagyon népszerűek és kevesen vannak akik erre szeretnének állandóan válaszolni.


Egyébként 19 és jó.

2020. máj. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
18 éves voltam, és igazából én nem élveztem annyira. Egy vad idegen sráccal volt és így elég furcsa volt. 19/L
2020. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

14 évesen, hát nem volt olyan nagy szám mint gondoltam de valószínűleg azért mert a lány se igazán tetszett.

Ha egy csinos lánnyal csinálod aki tetszik neked akkor viszont elég jó :D


Fijúh voltam.

2020. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

de b*sszátok meg a kérdező a ti véleményetekre kiváncsi. nyilván nem a csókolózást akarja megtanulni.

jó lenne a kérdésre válaszolni

2020. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!