Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha 7. esen még egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 7. esen még egyszer sem csókolóztam? Ti mikor csókolóztatok először? (nem vagyok olyan béna lány, de menő se olyan közepes vagyok) 13/l

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

11.-es vagyok,és még egyszer sem csókolóztam,ez gáz?

(Béna lány vagyok)

2016. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok és még nem csókolóztam. Én is közepesnek tartom magam. Majd eljön az ideje.
2016. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Most kezdtem a gimnáziumot, és még sohasem csókolóztam

(Azt mondják szép vagyok)

(Nem ismerkedni akarok)

2016. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Leonetta jól írja.Egyébként pl az én szememben az ilyen lányok többet érnek.Miért?Mert általában van igényük komolyabb kapcsolatra és sokkal erkölcsösebbek mint a ne írjam milyen viselkedésű lányok.
2016. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne másokhoz mérd magad. A divatot sem kell majmolni, hogy az osztálytársaid mit tesznek és mit nem. Nem is kell elhinni mindent, csak ha a saját szemeddel látod.

Előbb vagy utóbb fogsz találni neked tetsző fiút, akivel magától jön majd minden.

2016. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi,most megnyugodtam😊
2016. okt. 30. 14:17
 7/8 anonim ***** válasza:
17%

Majd eljön az ideje.

De azért jó ha van kivel gyakorolni.

F

2016. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Minél hamarabb csókolózik egy lány annál közönségesebb. Inkább legyél büszke magadra hogy még nem smároltál, ne is gondolkozz rajta 18 éves korodig!Készülj inkább a tanulásra 100x több örömöt okoz a későbbiekben mint egy két szerencsétlenkedő csókolózás emléke
2016. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!