Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem hogy elfogadja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy elfogadjam magam?

Figyelt kérdés
Sziasztok,szóval a helyzet az hogy van párkapcsolatom már egy jó ideje de nem tudom elfogadni magam és megbarátkozni a ténnyel hogy ő tényleg engem akar és hogy boldog velem(pedig ennek minden jelét mutatja szegény srác) viszont múltbéli történések miatt nem tudok úgy tekinteni magamra ahogy ő rám és nem szeretném pluszba ezzel traktálni(tudja ő is hogy ilyen bajom van és próbál is segíteni) de szeretnék egy kicsit fejlődni ilyen téren.Bármi féle-fajta tippet elfogadok

2020. máj. 12. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mik azok a múltbeli történések? :( Fogadd el magad... Hidd el nagyon kevés lány elégedett magával pedig sokszor csak a vele szembe jövő pasik reakcióját kellene megfigyelni nem elégedetlenkedni magukkal... Minden lány csodálatos a maga módján sőt... Minden lányról lehet előnyös és szép képeket is csinálni... Még ha nem is hiszik el magukról.
2020. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Családon és nem családon belüli erőszak,erőszak így iskolában valamint elég meghatározó volt hogy mikor a gimnáziumot kezdtek azon a nyáron erőszakoltak meg,szóval ezért nehézkes nekem.
2020. máj. 13. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat úgy segítenék de nem tudok, ezt magadtól kell meglépni...
2020. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!