Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú és fogalmam sincs hogyan beszélgessek vele... segítség! Hogyan szólitsam le?

Figyelt kérdés

Múlt héten észre vettem, hogy egy fiú nézett aztán ugye mint minden ember én is megéreztem, hogy néznek így odafordultam és arra a fiúra ránéztem és akkor nekem beütött cupido nyila a szívembe és már szivecskék vannak a szemem körül és a fejembe mikor rágondolok a fiúra.

Láttam, hogy introvertált és alig vannak barátai, de aranyosnak néz ki, mindig hátul van cigizik ahova én is szoktam menni, én is introvertált vagyok és szégyenlős féle, nem igazán beszédes és ahogyan láttam ő sem igazán... mintha nekem találták volna ki a fiút. Mind a ketten cigizünk és nem vagyunk nagy beszédesek, egyforma a stílusunk is ahogyan láttam. Az a bökkenő, hogy nem tudom a nevét és, hogy milyen osztályba jár... Még van 4 hetem ezzel együtt (azt hiszem), hogy beszélgessek vele, bár sajni nem hiszem fogunk és akkor végleg eltűnik a fiú, ha 12.-es :/

mindenkitől akit ismerek megkérdeztem, hogy ismerik-e mindenki mondta, hogy nem, kutattam mindenkinek a facebook-ján a követőket, instán, mindenhol... nem kaptam meg sehol az arcát, mintha nem lenne sehol, egy árny lenne, nem tudom.

Nagyon sokszor szoktunk szemezgetni és mosolyog is rám... egyszer beszélgetett egy fiúval és észre vettem, hogy rám néznek és beszélgettek és mosolygott a fiú (aki nekem tetszik), pedig én nem is nézem annyit... mindig abba kapom, hogy ő néz engem... fenébe ebbe a szégyenlőségbe... nem tudom hogyan beszélgessek vele!

Kérlek segítsetek, mert már kivagyok... megakarom ismerni őt:/


Szerintetek ez egy egyoldalú vonzódás? vagy nem? Hogyha valakinek tetszik nagyon valaki, de úgy "szerelem első látásra" történt akkor a másik fél is így érez? Vagy hasonlóan? bár egy kicsit... na


(sajnálom, ha nem igazan fogalmaztam jól és nem igazán erthető, nem igazan beszélek magyarul de megpróbálom magamból kihozni a legtöbbeg amennyire még emlékszem a magyar mondatok össze tevéséhez--- ha valamit nem értetek, össze zavarodtatok akkor írjátok le és megpróbalom valahogy elmagyarázni, csak segítsetek kérlek!!)



máj. 21. 23:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kell ezt ennyire túl gondolni, nehéz meg kellemetlen de ha már mosolyogtatok egymás felé az a vonzalom jele. Nyugodtan menj oda hozzá, nem kell hogy ne legyen kínos csak el kell kezdeni beszélgetni. Azokról bőven lehet amiket az elején felsoroltál hiszen látszólag sok bennetek a közös. Bátorság és menni fog ez!
máj. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Olyan dolgokat látsz bele egy idegenbe amik nem is léteznek csak a te fejedben. Még a nevét sem tudod. Szemezgetések meg mosolygások. Mit akarsz te? Édes Istenem...
máj. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es, mire akarsz kilyukadni?
máj. 22. 06:31
 4/11 A kérdező kommentje:
1-es köszi... csak sosem csináltam hiába 17 vagyok😂 ez az első, hogy egy "ismeretlen" ennyire meg fog
máj. 22. 06:31
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem baj, valamikor el kell kezdeni.

Mosolyogj rá és beszélgess vele. Aztán később vegyél neki valamit a büfében.

máj. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Csak simán menj oda.
máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda, mond neki: Szia! Hogy vagy? Van gyújtód kölcsön, elhagytam az enyémet...
máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Menj oda hozzá, kérdezz rá milyen cigit szív, mond el te milyet szoktál, esetleg kínáld meg vele. Ha tudod milyet szív, esetleg vegyél te is olyat és azzal kínáld meg: múltkor láttam te is ilyen cigit szívsz, megkínálhatlak egy szállal? Aztán ha elfogadja(márpedig a leírtak alapján érdekled szóval el fogja fogadni) és már el is tudtok kezdeni beszélgetni ezen a szálon. Pl: próbáltad a Glo-t vagy az Iqos-t? Bejött, nem jött be stb. Aztán innen határ a csillagos ég a témákban. Pár perc után bemutatkozhattok, mindenképpen teljes név vagy Facebook elérés kell és lehet folytatni írásban. Érezni fogod ha vonzódik hozzád.

Sok sikert!

máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg valakit, aki ott van a közelében vagy lépj oda hozzá. Akár a névsorban is kikutathatod.
máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aztaa, köszönöm szépen, ez aztán sokat segített:)))
máj. 22. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!