Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti milyen ruhadarabokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyen ruhadarabokat szerettek és nem szerettek egy lányon?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem, mert ezután majd csak olyat fogok viselni (vagy épp nem viselni) amit mondotok, egyszerűen csak érdekel.

2020. máj. 14. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Tudom ez most sablonosnak fog hangzani, de ez az igazság.

Minden fiúnak más tetszik, itt is vegyes dolgokat fogsz kapni.

Valakinek a sportos cuccok jönnek be vagy a nagyon színesek, másoknak fontos lesz az, hogy divatos legyél. A barátod meg lehet épp teljesen tojni fog arra, hogy most a legújabb ruháid vannak-e vagy sem, a saját stílusod fog tetszeni neki. Max ha nagyon ki kell emelni valamit, akkor azt tudnám mondani, hogy a többség a nagyon szélsőséges ruhákat nem szereti a másik nemen látni.

2020. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
93%
Nekem a térdzokni ami a térd fölé ér, mindent visz.
2020. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Tetszenek a pulóverek, hosszúnadrágok, kabátok tehát az olyan ruhák, amik nem teljesen mutatják az idomokat.
2020. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Utolsóval értek egyet 19/F
2020. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt írom le amit nehogy felvegyél, és szerintem ezzel nagyon kevesen nem fognak egyetérteni: bármi ami leopár-zebra-orángután-kígyó-párduc-zsiráfmintás. Légyszi
2020. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Amit minél könnyebb levenni. :D


A viccet félretéve főleg a sportos, könnyed, kényelmes, természetes ruhákat szeretem a lányokon. A kiegészítők kifejezetten zavarni is tudnak, felesleges. Ha egy lány mindig kiöltözik nagyon tud zavarni, ez számomra azt jelenti, hogy nem tud ellazulni. Randikon én főleg sétálni, mozogni, játszani (pl.: biliárd) szeretek. Nem vagyok az éttermes randik híve, így jobb, ha a lány nem magassarkúban van, hanem sportcipőben.


25/F

2020. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Régi stílusú bő farmer

Szűk garbó/magasnyakú

Nyárra nem ezek a picsavillantós gatyák hanem valami kicsit bő szabású farmersort

Farmer dzseki

Ezek a kockás "elegánsabb" nadrágok

Vagy ha az én pulcsim van rajta az elég cuki még

De egyébként ha valaki igazán tetszik, bármit viselhet akkor sem változik a nézőpontom

Ami nem:

Vans old skool

Cicanadrág(nagyon szexi meg minden de azért utcára/suliba erős)

Nagyon szaggatott farmer se nagyon adja

New era NY sapi is kicsit tömeg

Ja meg a szerbiában vásárolt kamu adidas/nike stb. melegítők is kiábrándítóak

De nem ez tesz valakit széppé vagy csúnyává

Remélem segítettem 16/f

2020. máj. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Előző vagyok

Hozzáteszem hogy szerintem fölösleges követni a divatot

Legyen stílusotok sokkal többet értek vele

+ha magadnak tetszel az olyan magabiztosságot ad hogy másoknak is tetszeni fogsz

Én például lesz@rom mások véleményét néha b%zis cuccokban jarok megis bejovok a lanyoknak

2020. máj. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!